Banner image

Perfektní sada na manikúru ManiStar

16-dílná sada na manikúru, pedikúru a péči o obličej v pohodlí domova!

Platba na dobírku

VŠE POTŘEBNÉ V JEDNÉ SADE

16-dílná souprava ManiStar obsahuje vše, co potřebujete pro péči o ruce, nohy a obličej! Díky perfektně navržené tašce bude souprava vždy na dosah ruky!

 • 16-dílná souprava pro péči o ruce, nohy a obličej

  Souprava ManiStar obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní péči o ruce, nohy a obličej!

 • Vynikající ostrost

  Naostřené čepele z nerezavějící oceli stříhají nehty a odumřelou kůži hladce a jednoduše! Sada obsahuje také pilník na ořezávání ostrých hran nehtů, který zabraňuje nerovnoměrnému růstu nehtů!

 • Ergonomický tvar

  Všechny doplňky jsou vyrobeny tak, aby perfektně padly do vašich rukou! Sada ManiStar je bezpečně uložena v koženém pouzdře, které je elegantní, funkční a perfektní na cestování!

 • Vhodné pro muže i ženy

  Sada ManiStar je ideální pro muže i ženy! Pečujte o sebe v pohodlí domova, vše co potřebujete, máte na dosah ruky!

CO OBSAHUJE?

16-dílná sada obsahuje vše, co potřebujete pro své ruce, obličej a nohy!

Péče o ruce image

Péče o ruce

Perfektně se postarejte o vaše nehty s pomocí klasických kleštiček, diagonálních kleštiček, klíšťat na nehtovou kůžičku, oboustranné pomůcky na čištění nehtů a nehtové kůžičky a s pilníkem!

Péče o nohy image

Péče o nohy

Odstraňte odumřelou kůži a upravte si nehty z většími kleštěmi, rovným a diagonálním nožem na pedikúru, s pomůckou na čištění nečistot za nehty a s kleštičkami na nehtovou kůžičku!

Péče o obličej image

Péče o obličej

Vytvarujte si obočí s nůžkami a pinzetou a postarejte se upravený vzhled vaší tváře díky dvěma různým jehlám na čištění akné a ušní lžičkou!

ManiStar, 16-dílná profesionální sada na manikúru, pedikúru a péči o obličej

28 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Souprava ManiStar obsahuje vše, co potřebujete pro péči o ruce, nohy a obličej! Různé doplňky pro každou část těla zajišťují bezpečnost a čistotu, zatímco ostré čepele z nerezavějící oceli stříhají nehty a odumřelou kůži hladce a jednoduše!

 • 16-dílná sada péče o ruce, nohy a obličej
 • Vše, co potřebujete v 1 kožené tašce
 • Ultra ostré čepele z nerezavějící oceli
 • Ergonomický design
 • Vhodné na cestování
 • Pomůcky pro manikúru: 2x kleštičky na nehty: na stříhání nehtů, 1 x pilník na nehty: hladké a zaoblené nehty, 1x vidlička na odumřelou kůži: ostříhejte nehty, puchýře, odumřelou kůži atd., 2x objstranná pomůcka na čištění nehtů: odstaňování nečistot za nehty, zatlačování nehtové kůžičky a odstraňování starého laku na nehty, 1x kartáček na čištění pomůcek
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Specifikace

 • Pomůcky pro manikúru:
  2x kleštičky na nehty: na stříhání nehtů, 1 x pilník na nehty: hladké a zaoblené nehty, 1x vidlička na odumřelou kůži: ostříhejte nehty, puchýře, odumřelou kůži atd., 2x objstranná pomůcka na čištění nehtů: odstaňování nečistot za nehty, zatlačování nehtové kůžičky a odstraňování starého laku na nehty, 1x kartáček na čištění pomůcek
 • Pomůcky pro pedikúru:
  1x velké kleště na nehty: ostříhejte tvrdé a hrubé nehty na nohou, 1x odstraňovač odumřelé kůže na rovných částech, 1x odstraňovač odumřelé kůže na křivých částech, 1x nůž na čištění nehtů: na odstranění nečistot pod nehty, 1x kleštičky na nehtovou kůžičku: stříhání kůžičky
Čtěte více
Jiri C. 16 min ·
Nikdy jsem si nemyslel, že napíšu komentář k soupravě na manikúru, ale tato je opravdu skvělá! Tato sada obsahuje opravdu vše, co v jiných obchodech nenajdete!
Komentář Sdílet
(12)
Drahomira P. 53 min ·
Jedná se o velmi dobře sestavenou sadu pomůcek na manikúru a pedikúru. Líbí se mi, že je dodávána s více velikostmi a úhly kleštiček, což usnadňuje stříhání všech nehtů. Kožená taška je kvalitní a má neutrální barvu.
Komentář Sdílet
(13)
Tomaš H. 21 min ·
Velikost soupravy je pro mě dokonalá, ne příliš malá a ani příliš velká, kvůli velikosti ji snadno vezmu i na dovolenou. Líbí se mi, že jsou pomůcky černé barvy a nikoliv tradiční stříbrné. Všechny kleště a všechny pomůcky jsou velmi odolné a ne levné. Jsem rád, že vím, že tak brzy nebudu potřebovat nové štípačky!
Komentář Sdílet
(8)
Blanka Č. 37 min ·
Jsem velmi spokojená s tímto kompletem! Všechno pracuje jak má a vše je dost ostré. Líbí se mi vzhled a kožená taška je PERFEKTNÍ! Tento set vřele doporučuji.
Komentář Sdílet
(16)
Josef H. 37 min ·
Sada se mi velmi líbí, je kvalitní a to pouzdro je úžasné. Mám nyní více pomůcek, než potřebuji, protože používám pomůcky pouze na péči o ruce a nohy. Přesto je dobré mít i pomůcky pro péči o obličej!
Komentář Sdílet
(11)

100% bezpečný nákup bez rizika!

Produkt můžete bezplatně vrátit nebo vyměnit!