Jak to vše začalo?

Vše začalo v roce 2015, kdy naši zakladatelé Marko Šarc a Neža Spruk chtěli veřejnosti představit jedinečnou 5-prstovou rukavici pro péči o mazlíčky. Tato rukavice získala nevídaný úspěch a zlepšila a ulehčila péči o mazlíčky u 5000 zvířat ve Slovinsku. Tak se zrodila značka Pawly a založila první tým odborníků, kteří se specializují na prodej produktů péče o mazlíčky a k dnešnímu datu dodala vice než 15 000 produktů do domácností jak ve Slovinsku, tak v zahraničí. Vášeň pro práci a vývoj online prodeje stvořil nové značky jako jsou Shopstar a Kidstar, které se každá specializují ve svém odvětví, a konečně byl stvořen Netscroll, stránka, kde je všechno dostupné na jednom místě – pro všechny.

Maneks Plus d.o.o. na evropském trhu

Kdo jsme nyní?
Jsme společnost s týmem plným mladých a motivovaných lidí a každý z nás hledáme v našem oddělení nová a lepší řešení prodeje a online výkonu. Naše vášeň je vyvinout a vylepšit zážitek online nákupu, představit na našem trhu nové výrobky a vyvinout naše vlastní produkty vyrobené ve Slovinsku. Nyní fungujeme na sedmi evropských trzích; komunikujeme s vice než 89 miliony zákazníků a hýbeme s hranicemi online obchodu. Snažíme se co nejvíc usnadnit a vylepšit naši metodu online nakupování. Spokojení zákazníci, kteří se rádi vraceji do našeho obchodu, jsou naší největší motivací, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom Vám poradili, pomohli a zodpověděli všechny Vaše dotazy.

Jaká je naše vize?
Přejeme si dodat víc produktů do ještě vice domácností, kde by vylepšily každodenní život, spojily lidi a mazlíčky a vykouzlily na jejich tvářích úsměvy. Chceme dodat inovativní řešení a online nakupování všem generacím, takže doufáme, že v naší společnosti zůstanete .

Děkujeme, že jste součástí našeho příběhu a že můžeme být součástí toho Vašeho.

Informace společnosti:

Maneks plus d.o.o.
Volčji potok 38, 1235 Radomlje

Identifikační údaje:

Daňové číslo: 79204236
VAT poplatník: ANO
Registrační číslo: 6647740000
Bankovní účet: 1010 0005 6170 076 ( Banka Intesa Sanpaolo d.d.)
IBAN: SI56 1010 0005 6170 076 ( Banka Intesa Sanpaolo d.d.)

Zkontaktujte nás:

Jsme zde pro Vás každý pracovní den mezi 8:00 a 16:00.
E-mail: [email protected]