3Dpen, inovativní pero na vytváření 3D kreseb ve 3 různých barvách

50 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

649 (-22%)

Vyberte množství:

1x 649 / kus
Nejpopulárnější
2x 549 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 489 / kus Ušetřete 480 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Inovativní pero 3DPen dokáže nakreslit jakýkoliv tvar v 3D a stimuluje představivost a motorické schopnosti vašich dětí! 3DPen se ovládá jako běžné pero, stačí jej zapojit do zástrčky, vložit nitě a začít vytvářet!

 • Kreslí kresby v 3D
 • 3 různé organické nitě
 • Jednoduché a bezpečné použití
 • Vhodné pro všechny generace
 • Perfektní dárek
 • V košíku vás čekají 3 další nitky se slevou 50%!

 

 • Balení obsahuje: 1x 3D pero, 3x nitě PLA, 1x návod k použití, 1x žáruvzdorný podstavec, 1x USB
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
VYTVOŘTE SI LIBOVOLNÉ 3D TVARY
Inovativní pero 3DPen dokáže nakreslit jakýkoliv tvar v 3D a stimuluje představivost a motorické schopnosti vašich dětí!
Jak funguje?
Zapojte 3DPen do zástrčky, vložte nit a začněte vytvářet! 3DPen je dodáván s 3 různými organickými nitěmi, které po zahřátí vytvoří jakýkoliv tvar a ztvrdnou za několik sekund!
Jednoduché a bezpečné použití
3DPen se velmi snadno používá, protože se ovládá jako běžné pero! Nitka se přes tělo pera zahřívá a před opuštěním pera se ochladí, čímž chrání uživatele před popáleninami!

Další informace

 • 1x 3D pero, 3x nitě PLA, 1x návod k použití, 1x žáruvzdorný podstavec, 1x USB

 • 3D pero: modrá, nitě: 3 různé barvy (barvy nití jsou vybrány náhodně)

 • PLA a ABS,
  průměr 1,75 mm

 • Jednoduše ho zapojte do zástrčky, vložte vlákno a začněte vytvářet! Po 5 minutách nečinnosti se automaticky vypne, což zajišťuje větší bezpečnost!

 • Nevhodné pro děti do 3 let. Balení obsahuje malé části, které mohou způsobit udušení.

Návod

Kliknutím na odkaz níže můžete otevřít, stáhnout a případně vytisknout návod k použití výrobku:

Přílohy

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.