72dílná stavebnice pro děti, BuildPlay

19 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

Original price was: 829 Kč.Current price is: 769 Kč.(-7%)

Vyberte množství:

1x 769 / kus
Nejpopulárnější
2x 649 / kus Ušetřete 240 
Nejlepší cena
3x 579 / kus Ušetřete 570 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Kvalitní stavebnice s vzdělávacím konceptem, pomocí které si dítě procvičuje manuálně a stavební dovednosti. Skvělá sada na procvičování 3D skládání, kde kreativita nezná hranice. Děti si mohou postavit stabilní konstrukce v podobě kostky, domu, rakety atd. Skvělý dárek pro každou příležitost.

 • 72-dílná sada pro neomezené možnosti hry
 • Stimuluje kreativitu a představivost
 • Lehké skládání
 • Hra pro jedno nebo více dětí
 • Vhodné pro chlapce i dívky
 • Skvělý nápad na dárek
 • Balení obsahuje: 27x kulička, 45x palička (37 cm)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PŘI HRE
Stavebnice je vhodná na procvičení 3D skládání, kde kreativita nepozná hranice! ConstructionKit je kvalitní kompozitní stavebnice s vzdělávacím konceptem, pomocí které si dítě procvičí manuálně a stavební dovednosti. Děti si mohou postavit stabilní konstrukce ve tvaru kostky, domečku, rakety a mnoha dalších tvarů.
Neomezené možnosti výstavby
Se stavebnicí můžete postavit vše od nejjednodušších tvarů, jako je kostka nebo dům, až po architektonické repliky skvostných budov, jako jsou např. Big Ben nebo Eiffelova věž. Kreativní hra je vhodná pro 1 nebo více dětí, protože mohou spolupracovat a společně řešit výzvy.
Rozvíjení mnoha dovedností
Pomocí stavebnice si dítě procvičuje manuálně a stavební dovednosti, které podněcují fantazii.

Další informace

 • 27x kulička, 45x palička (37 cm)

 • PVC/ABS

 • Děti by neměly šplhat na konstrukci kvůli možnosti zranění. Hrací sada není vhodná pro děti do 3 let, protože se skládá z několika menších částí, které představují nebezpečí udušení. Chraňte produkt před ohněm.

 • Otřete vlhkým hadříkem a nechte volně uschnout.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.