BalloonCar, kouzelná závodní stanice, která pracuje za pomoci balónů

30 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Vyberte množství:

1x 695 / kus
Nejpopulárnější
2x 612 / kus Ušetřete 166 
Nejlepší cena
3x 532 / kus Ušetřete 489 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Závodní stanice BalloonCar baví všechny děti od 3 let, podporuje kreativní myšlení, posiluje motoriku a hrou učí děti o prvních fyzikálních zákonech! Inovativní navržená hračka nepotřebuje ke svému provozu baterie, protože pohání auto pomocí vzduchu v balónu!

 • nová dimenze hraní
 • zábavné a poučné
 • posiluje motoriku
 • podporuje tvůrčí myšlení
 • kvalitní provedení ze zdravotně nezávadných materiálů
 • funguje bez baterií a elektřiny
 • Materiál: odolný ABS plast
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ÚPLNÁ NOVINKA VE SVĚTĚ HRAČEK
Závodní stanice BalloonCar zaměstná děti a jejich fantazii! Potěší jejich nafukování balonů a spouštění autíček, při tom posílí své motorické schopnosti a naučí se první fyzikální zákony!
Funguje bez baterií a elektřiny
Skutečné osvěžení v záplavě elektrických hraček! BalloonCar je navržen tak, aby k jeho obsluze nebyly nutné žádné baterie ani elektřina!
Pro děti od 3 let
Stanice BalloonCar je skvělým dárkem pro děti od 3 let a poskytuje zábavu chlapcům i dívkám!

Další informace

 • odolný ABS plast

 • auto 5,5 x 8,5 cm, závodní stanice 22,5 x 11,5 cm

 • 2x auto + 1x závodní stanice + 6x balón

 • děti od 3 let, protože hračka obsahuje několika menších částí, které představují riziko požití a udušení.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.