Dětská gumová rukavice na kousání, KidGlove

50 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 569 Kč.Current price is: 519 Kč.(-9%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 20 lidí si právě prohlíží tento produkt

Jedinečná rukavice KidGlove pečlivě zapadne do ruky vašeho dítěte a chrání ji při růstu prvních zubů. Anatomicky tvarovaný silikonový okraj na rukavici masíruje a zklidňuje svědění dásní a chrání prsty a nehty před prvními zuby. Je také skvělým řešení v noci, kdy zabezpečí a zabrání poškrábání na obličej!

 • unikátní řešení pro kojence v prvním roce
 • rukavička KidGlove zároveň masíruje, ochraňuje a bezpečně zabavuje
 • masíruje dásně, chrání prsty a nehty, chrání obličej před poškrábáním
 • navíc motivuje šumícím zvukem
 • vyrobena ze 100 % bavlny a silikonu potravinářské kvality – netoxického silikonu, který
 • neobsahuje žádné chemické výplně ani vedlejší produkty
 • potravinářský silikon je vysoce odolný proti poškození, neztvrdne, nepraskne a neodlupuje
  se
 • silikon může být také tepelně sterilizován pro účely čištění
 • Barva: pastelově modrá
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SILIKON, NE PLASTIKA
Anatomicky tvarovaná hrana rukavice KidGlove je vyrobena z potravinářského silikonu, který je pro toto použití bezpečný, neloupe se, nepraskne a je vysoce odolný proti poškození. Je také vynikající náhradou plastových hraček. Plasty poškozují zdraví i životní prostředí, takže silikon je doopravdy správným řešením.
RUKAVIČKA KIDGLOVE ZMÍRŇUJE BOLEST A CHRÁNÍ PŘED ŠKRÁBANCI
Představujeme vám jedinečnou pomůcku, která vašemu dítěti zábavným způsobem zmírní období růstu prvních zoubků a svědících dásní. Zároveň ochrání ruce, prsty a nehty! Dítě také zabaví šumícím zvukem v látce. Anatomicky tvarovaný silikonový okraj rukavičky je navržen tak, aby zmírnil bolest při růstu prvních zubů, zklidnil svědění dásní a ochránil ruce. Chcete-li dát nejmladšímu člen rodiny dárek vyrobený speciálně pro něj, je rukavička KidGlove správnou volbou. Zmírňuje bolest na zábavný a bezpečný způsob. '

Další informace

 • pastelově modrá

 • potravinářský silikon

 • povinná tepelná sterilizace

 • univerzální

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.