Dětská vodní matrace, ActivePlay

11 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

Original price was: 679 Kč.Current price is: 599 Kč.(-12%)

Vyberte množství:

1x 599 / kus
Nejpopulárnější
2x 509 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 449 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Inovativní nafukovací podložka Active Play je určená ke hře i k odpočinku dítěte. Rozvíjí motorické schopnosti vašeho batolátka, zajistí bezmeznou hru a klidný spánek na vodě a na vzduchu. Podložka Active Play rozvíjí a podporuje v poloze na bříšku zádové svaly, svaly na nohách, na rukách i na krku. Vodní zvířátka, která se pohybují uvnitř podložky napomáhají k rozvoji pohybů rukou a očí.

 • vysoce kvalitní PVC bez BPA
 • nafukovací podložka s vodou a vzduchem
 • zaujme s pomocí vody a rozmarnými pohyby vodních zvířátek
 • přenosná, ideální pro cestování
 • podporuje rozvoj svalů a koordinaci očí
 • skvělé pro zábavu a odpočinek
 • Barva: modře-průhledná s různobarevnými zvířátky
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ZÁBAVA A ODPOČINEK NA VODNÍM OBLÁČKU
Pohyb vody a vodních zvířátek nacházejících se uvnitř podložky Active Play poskytne vašemu děťátku nekonečnou zábavu. Nafukovací podložka Active Play je vymyšlena tak, aby vaše dítě, mezi odpočinkem na zádech a při hrách na bříšku, rozvíjelo svaly po celém svém tělíčku. Když ho hra unaví, může si pohodlně odpočinout na obláčku z vody a vzduchu.
NAPOMÁHÁ ROZVOJI SVALŮ A KOORDINACE
Podložka Active Play reaguje na tlak rukou a nohou s pohybem vody a vodních živočichů. Tak podporuje rozvoj koordinace oko-ruka, soustředění a svalů na zádech, nohách, pažích a krku. Podložku stačí nafouknout a naplnit vodou podle vašeho přání, umístit na podlahu a nekonečná zábava může začít. Podložka Active Play je vynikajícím dárkem pro všechny děti od 3 měsíců věku dále.
PŘENOSNÁ A VHODNÁ NA CESTY
Nafukovací podložka Active Play je vymyšlena tak, aby se dala lehce nafouknout a naplnit vodou. Po použití se vyprázdní a složí. Prázdnou podložku složíte a uložíte do běžné přebalovací tašky nebo do batůžku. Díky jednoduchému tvaru a možnosti přenášení je vhodná na cesty. Active Play zabaví vaše děťátko kdekoliv.

Další informace

 • modře-průhledná s různobarevnými zvířátky

 • vysoce kvalitní PVC bez BPA

 • 66 x 50 x 6,5 cm

 • Vhodné pro děti od třech měsíců dále. Použití matračky výhradně pod dozorem dospělé
  osoby.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.