Digitální fotoaparát pro děti, MiniFotoHD

42 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

629 

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 579 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 360 

Produkt 1

 • Barva:
  • modrá
  • růžová
Dodávka z EU skladu 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Hračky, které kombinují zábavu a technologii, jsou v trendu, a proto jsme rádi, že vám můžeme představit nejnověší vynález pro vaše batole – Minifoto HD, dětský fotoaparát pro děti na fotografování anebo natáčení. Ideální na zkrácení času malých účastníků dobrodružstev a rozvoj jejich uměleckého talentu.

 • Kvalitní obrázky (1280×720 px)
 • Dobrá videa ve vysokém rozlišení
 • Nevyžaduje se žádná baterie – nabíjení s pomocí USB
 • Filtry a nálepky na další vylepšení obrazu
 • Pro děti od 4 let
 • Jednoduché přenášení a používání
 • Zahrnutý řemínek na krk

 

 • V balení: 1 x dětský fotoaparát Minifoto HD, 1 x nabíjecí kábel USB, 1x šňůrka na zavěšení, 1 x úložní krabice
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
KONEČNĚ NĚCO PRO VAŠEHO MALÉHO SPIELBERGA!
Ve školách jsou předměty, které rozvíjejí talent pro estetiku a vizuální zručnosti, pořád víc zkracované a eliminované. Teď můžete svému dítěti představit své digitální zručnosti a využívat nejnovější technologie poutavým a osobním způsobem. Uspokojte touhu svých dětí fotit a natáčeť v mladém věku pomocí fotoaparátu Minifoto HD, který dokáže snímat a natáčeť kvalitné filmy.
PŘESNĚ PRO DĚTSKÉ RUCE
Díky rozvoji těchto základních vlastností může vaše dítě používat fotoaparát zaměřený právě na naše najmenší. Minifoto HD je navržen speciálně pro ruce malých dětí, vyroben z lehkých a odolních materiálů a s měkkými zaoblenými tlačítky, které dále zjednodušují jeho používání. Děti se rychle učí, jako je používat, a součástí balení je bezpečnostní řemínek, aby si mohli fotoaparát pověsit kolem krku.
ULOŽENÍ OBRÁZKŮ NA PAMĚŤOVOU KARTU
Díky tomuto mini fotoaparátu budou děti zaneprázdněny celé hodiny, skákají kolem a natáčejí a fotografují cokoli, co upoutá jejich oči. Budete si moci nahrát jejich nahrávky do svého počítače pomocí paměťové karty (není součástí dodávky) a uložit nebo sdílet. K nabíjení baterie je součástí balení univerzální kabel USB. Minifoto kamera potěší každé dítě od čtyř let, koupí si ho jako cenu, dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Ať tak či onak, jejich táta se rozsvítí, až to dostanou.

Další informace

 • 1 x dětský fotoaparát Minifoto HD, 1 x nabíjecí kábel USB, 1x šňůrka na zavěšení, 1 x úložní krabice

 • modrá, růžová

 • nezahrnuta. Minifoto přijímá paměťové karty Micro SD až do 32 GB.
  Chcete-li uložit nebo přenést nahrávky do počítače, je nutné používat paměťovou kartu.

 • není vhodný pro děti do 3 let, protože pozůstává z několika menších částí. Riziko požití a udušení.

Návod

Kliknutím na odkaz níže můžete otevřít, stáhnout a případně vytisknout návod k použití výrobku:

Přílohy

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.