FairyStar, létající víla, která letí nad vaší rukou

11 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

669 (-39%)

Vyberte množství:

1x 669 / kus
Nejpopulárnější
2x 609 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 559 / kus Ušetřete 330 
14-denní možnost vrácení 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Vítejte v reálném světě pohádek, kde létají dobré víly a kde držíte kouzlo ve svých rukou! Proměňte svůj domov v opravdový pohádkový svět, kde v záři světla na jejích šatech, dobré pohádkové tance a otočení, s rukou položenou pod jeho kontrolou ve vzduchu. S naší létající vílou panenkou FairyStar stoupá fantazie vašeho dítěte do nových výšin, takže je to skvělý dárek!

 • Ideální hračka pro děti zajímající se o svět pohádek a dobrých víly
 • Pohádka vyvolává pohádkovou vůni do vašeho domova
 • S pomocí zářících šatů, které se točí, plave a následují gesta vašich rukou
 • Pokud není v letu, nabíjí se prostřednictvím přiloženého kabelu USB
 • Skutečná magie pro děti (hraní bez dozoru dospělých nad 14 let, děti do 14 let pod dohledem dospělých)
 • Velikost: 20 x 12 cm
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JAK FUNGUJE MAGIE?
Dobrá víla letí otáčením jejích zářících šatů, které fungují jako vrtulník. Gesta rukou následuje senzor, který udržuje dobrou vílu v pohybu nahoru a dolů. Dobrá víla skrývá svůj vypínač pod šaty– zapněte ji, jemně uchopte nohy dobré víly a nechte ji létat! Když dosáhne správné rychlosti, klesne, položí ruku pod senzor a začne sledovat pohyby vaší ruky.
KDYŽ POHÁDKY OŽIJÍ
Jakmile FairyStar vyletí do vzduchu, pokoj vašeho dítěte se změní v pohádkový svět! Oblečená v krásných zářících šatech tančí ve vzduchu a komunikuje s vaším dítětem. FairyStar vytváří úžasné prostředí a zajišťuje, že fantazie vašeho dítěte stoupá do nových výšin! Dobrá víla létá 6 až 8 minut najednou a vyžaduje přibližně 25-30 minut nabíjení pomocí přiloženého kabelu USB pro vytvoření nových dobrodružství.
MAGICKÁ INTERAKTIVNÍ HRAČKA
Pohybem se od objektů detekovaných senzorem FairyStar zajistí vašemu dítěti hodiny a hodiny vzdělávací zábavy. Dítě se bude snažit ji v bezpečí domova chytit nebo zabránit jejímu sestupu, a tím rozvíjet koordinaci rukou a motorických dovedností. Kouzelné šaty také skrývají barevné LED diody, díky kterým bliká zábava pro děti.

Další informace

 • 20 x 12 cm

 • létající panenku FairyStar x 1, nabíjecí kabel USB x 1

 • 6-8 minut

 • 25-30 minut

 • nebezpečí udušení – malé součásti. Nevhodné pro děti do 3 let. Při hraní je vhodné si vlasy splést do copu, aby se během létání panenek nezamotaly. Používat pod dohledem dospělých.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.