FlyStar, odolné letadlo pro ruční spouštění

45 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

Original price was: 519 Kč.Current price is: 432 Kč.(-17%)

Vyberte množství:

1x 432 / kus
Nejpopulárnější
2x 380 / kus Ušetřete 104 
Nejlepší cena
3x 330 / kus Ušetřete 306 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

FlyStar, hit mezi dětskými hračkami, je odolné, ale lehké letadlo, které vzlétne k obloze jednoduchým poklesem rukou! FlyStar nepotřebuje žádné neobvyklé dálkové ovladače ani baterie, a tak plave po obloze s pomocí jedinečného designu a výroby z měkké pěny. Skvělá zábava pro celou rodinu za každého slunečného dne!

  • Funguje bez dálkových ovladačů a baterií
  • Ručné spouštění
  • Odolné, ale měkké
  • Dostupné v různých barvách

 

  • Materiál: odolná pěna
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEZNIČITELNÁ ZÁBAVA
Letadlo FlyStar je vyrobeno z měkké pěny, která je mimořádně odolná a prakticky nerozbitná! Letadlo je vhodné pro použití v suchém počasí pro nekonečnou zábavu pro všechny věkové kategorie!
AKTIVNÍ HRA
Sestava letadla FlyStar poskytuje aktivní zábavu bez dálkových ovladačů nebo baterií! Bezpečná, nekonečná zábava v přírodě je ta nejlepší, kterou můžete nabídnout svým nejmenším!
BEZ DÁLKOVÉHO OVLADAČE
FlyStar je jedinečně vytvořen z měkké pěny, která snadno plave ve vzduchu. Letadlo se dá snadno posunout do letu a nevyžaduje žádné dálkové ovladače ani baterie!

Další informace

  • odolná pěna

  • 46 x 48 cm

  • modrá, červená, zelená, žlutá. Barva letadla se vybírá náhodně

  • děti od 3 let. Letadlo se skládá z několika malých částí, které mohou představovat riziko požití nebo udušení.

  • Hračka FlyStar je v oblasti křídel mimořádně pružná, dá se snadno sklopit nahoru nebo dolů tak, aby se dotýkaly hroty protilehlých křídel. Z důvodu létání je však trup neohebný, proto hračku v této oblasti neohýbejte.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.