IceCreamStar, silikonová forma na 4 mini světla + 50 dřevěných tyčinek

26 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

479 (-27%)

Vyberte množství:

1x 479 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

S praktickým silikonovým modelem IceCreamStar můžete vyrábět zmrzlinová světla nebo oblíbený dezert na tyčce, tzv. “cake popsicle”. V balení také obdržíte 50 dřevěných tyčinek, takže můžete ihned začít tvořit sladké pochoutky.

 • Silikonový model pro výrobu domácí zmrzliny
 • Přiložené dřevěné mini tyčinky
 • Vhodné pro troubu, lednici a myčku nádobí
 • Vyrobeno z potravinářského silikonu
 • Jednoduchá a rychlá příprava
 • Balení obsahuje: 1x silikonová forma na světla, 50x dřevěné mini tyčinky
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

DOMÁCÍ ZMRZLINA NEBO OBLÍBENÝ DEZERT CAKE POPSICLE

Kdo by nemiloval domácí zmrzlinu? S touto silikonovou formou je výroba domácí zmrzliny a oblíbených cake popsicle na tyčince super rychlá a jednoduchá.

Kompletní sada na světla

Silikonová forma má speciální dutinu, kam se vkládá dřevěná tyčinka, která pomáhá udržet tyčinku na místě po celou dobu mrazícího procesu. S jednou formou můžete vyrobit 4 světla najednou.

Vhodné pro troubu, lednici a myčku nádobí

Silikonová forma na světla je vhodná pro nízké i vysoké teploty, od -40°C do +230°C.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Blanka Č. 51 min ·
Moje děti jsou na zmrzlinu bláznivé a používáme tuto malou formu na výrobu ovocných světel. Alespoň teď vím, co je uvnitř za ingredience a samozřejmě bez konzervantů, přísad a dalších špatných věcí. Comment's image
Komentář Sdílet
(16)
Hana Č. 38 min ·
Velmi užitečný nástroj! Často s dětmi vyrábíme ovocná světla, cake popsicle různých druhů, receptů je nekonečně... 😊 Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Petr N. 17 min ·
Pro manželku, která ráda peče a tvoří v kuchyni, jsem koupil 2 sady a mohu říci, že je velmi spokojená! Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Iveta S. 22 min ·
Museli jsme objednat 3 sady, protože mám 3 teenagery a teď si každý vyrábí svá vlastní světla z oblíbeného ovoce. S nákupem jsme velmi spokojeni! 😊
Komentář Sdílet
(10)
Drahomira P. 36 min ·
Miluji, že jsou v balení zahrnuty dřevěné tyčinky! A dodání bylo překvapivě rychlé. Moc vám děkuji, určitě vás budu dále doporučovat.
Komentář Sdílet
(14)

Další informace

 • 1x silikonová forma na světla, 50x dřevěné mini tyčinky

 • 7,8 x 3,8 x 1,8 cm

 • Bílá

 • 145 ml

 • Před prvním použitím umyjte model horkou vodou a detergentem. Při prvním použití naneste na silikonovou formu malé množství oleje nebo másla. Po použití model vždy umyjte a osušte.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.