MagicBlocks, rychlá hra s kostkami, ve které vyhrává ten, kdo dřív vytvoří uvedený vzor

10 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

664 (-26%)

Vyberte množství:

1x 664 / kus
Nejpopulárnější
2x 612 / kus Ušetřete 104 
Nejlepší cena
3x 558 / kus Ušetřete 318 
14-denní možnost vrácení 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Brilantní výzva pro všechny vynikající myslitelé ve vaší rodině! MagicBlocks hra podporuje vizuální a prostorové dovednosti, kritické, rychlé a logické myšlení! V této logické hře, musí oponenti posouvat své kostky, co nejrychleji a uspořádat je tak, aby se shodovaly s kostkami na kódovači. Je jen na vás, jak budete kostky třást, přemýšlet, přesouvat a vyhrávat!

 • Podporuje vizuální a prostorové dovednosti
 • Hra, při které si procvičujete vase mozkové buňky
 • Skvělá hra na hraní s vašimi dětmi a přáteli
 • Perfektní hra na hraní kdekoliv
 • Žádné baterie nebo elektřina
 • Ideální na dovolenou a cestování

 

 

 • V ceně: 2x herní plocha, 1x spojovací rám, 1x kódovač, 48 x barevných kostek
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Jak hrát? Potřeste, posuňte, vyřešte!
Hra MagicBlocks je rychlá hra pro 2 hráče, která vám umožnuje soutěžit s vaší logikou a rychlými prsty! Potřeste kódovač, abyste odhalili náhodný barevný vzor. - oba hráči začnou najednou soutěžit, který spíše vytvoří barevný vzor vyobrazený na kódovači o velikosti 3x3 čtverečky.
Vyzvěte své přátele, děti a rodinu!
Třeste a soutěžte! Jednoduše posunujte barevné kostky Rubikovy kostky a jako první vytvořte stejný vzor odpovídající zobrazenému vzoru na kódovači. Oba hráči dostanou podložku s kostkami, kde chybí 1 kostka - musí přesouvat kostky tak, aby odpovídaly vzoru 9 kostek na kódovači. Zní to snadno, ale hra MagicBlocks je skutečnou hrou dovedností, rychlosti a obratnosti.

Další informace

 • 2x herní plocha, 1x spojovací rám, 1x kódovač, 48 x barevných kostek

 • pro děti starší od 5 let. Není vhodný pro děti mladší od 3 let kvůli malým částem v balení. Mohou způsobit udušení vdechnutím nebo udušení.

 • nejsou potřebné

 • 2 hráče

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.