Sada 3 kouzelných vodních knih k vybarvování vodním perem, MagicWaterBook

36 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

Inovativní vodní omalovánky bez nepořádku! Potřebujete jen pár kapek vody, kterými naplníte kouzelné pero, a tvoření může začít! Malování kouzelným mokrým perem odhaluje nádherné ilustrace podmořského světa, zvířat a dětských aktivit! Když obrázek vyschne, ilustrace zmizí a omalovánka je připravena k dalšímu použití!

 • Malování bez nepořádku
 • 3 různé motivy a 3 pera 
 • Omalovánku můžete používat znovu a znovu
 • Poznávání barev a nových konceptů
 • Rozvoj motorických schopností
 • Perfektní dárek pro každé dítě
 • Balení obsahuje: 3x kouzelná omalovánka, 3x kouzelné vodní pero
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRO DĚTI
Omalovánky MagicWaterBook jsou hitem mezi nejmladšími! Zatímco děti malují přiloženým vodním perem, barvy vzoru se prolínají a zobrazují nádherné ilustrace! Jakmile omalovánka vyschne, můžete ji znovu použít!
Malování bez nepořádku
Při používání vodních per zapomeňte na nepořádek! Naplňte přiložené pero vodou a dokud jím dítě maluje podle obrázku, dole se objeví nádherné ilustrace a vše ostatní zůstane čisté! prikažejo čudovite ilustracije, vse ostalo pa ostane čisto!
3 motivy pro vícenásobné použití
Když obrázek vyschne, ilustrace zmizí, můžete znovu používat omalovánku! Motivy podmořského světa, zvířat a dětských aktivit budou znovu a znovu zajímavá kreativní vychytávka a úžasný dárek pro děti!

Další informace

 • 3x kouzelná omalovánka, 3x kouzelné vodní pero

 • podmořský svět, zvířata, aktivity dětí

 • kniha: 19 x 15,5 cm, pero: 13,5 x 1,5 cm

 • každá má 8 stran, z toho 4 stránky jsou "magické" a zbylé 4 mají různé koncepty s popisem.

 • Kvůli složení několika menších částí není omalovánka vhodná pro děti do 3 let, protože dítě může malé části spolknout nebo se jimi zadusit. Před předáním produktu dítěti odstraňte obal.

 • Omalovánky by se měly používat pouze s kouzelnými pery.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.