MagicWaterBook, sada 3 kouzelných omalovánek s vodními pery na vytváření bez nepořádku

22 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

609 (-20%)

Vyberte množství:

1x 609 / kus
Nejpopulárnější
2x 519 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 459 / kus Ušetřete 450 
Dodávka z EU skladu. 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Inovativní vodní omalovánky bez nepořádku! Potřebujete jen pár kapek vody, kterými naplníte kouzelné pero, a tvoření může začít! Malování kouzelným mokrým perem odhaluje nádherné ilustrace podmořského světa, zvířat a dětských aktivit! Když obrázek vyschne, ilustrace zmizí a omalovánka je připravena k dalšímu použití!

 • Malování bez nepořádku
 • 3 různé motivy a 3 pera 
 • Omalovánku můžete používat znovu a znovu
 • Poznávání barev a nových konceptů
 • Rozvoj motorických schopností
 • Perfektní dárek pro každé dítě
 • Balení obsahuje: 3x kouzelná omalovánka, 3x kouzelné vodní pero
Return advantage icon Dodávka z EU skladu.
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRO DĚTI
Omalovánky MagicWaterBook jsou hitem mezi nejmladšími! Zatímco děti malují přiloženým vodním perem, barvy vzoru se prolínají a zobrazují nádherné ilustrace! Jakmile omalovánka vyschne, můžete ji znovu použít!
Malování bez nepořádku
Při používání vodních per zapomeňte na nepořádek! Naplňte přiložené pero vodou a dokud jím dítě maluje podle obrázku, dole se objeví nádherné ilustrace a vše ostatní zůstane čisté! prikažejo čudovite ilustracije, vse ostalo pa ostane čisto!
3 motivy pro vícenásobné použití
Když obrázek vyschne, ilustrace zmizí, můžete znovu používat omalovánku! Motivy podmořského světa, zvířat a dětských aktivit budou znovu a znovu zajímavá kreativní vychytávka a úžasný dárek pro děti!

Další informace

 • 3x kouzelná omalovánka, 3x kouzelné vodní pero

 • podmořský svět, zvířata, aktivity dětí

 • kniha: 19 x 15,5 cm, pero: 13,5 x 1,5 cm

 • každá má 8 stran, z toho 4 stránky jsou "magické" a zbylé 4 mají různé koncepty s popisem.

 • Kvůli složení několika menších částí není omalovánka vhodná pro děti do 3 let, protože dítě může malé části spolknout nebo se jimi zadusit. Před předáním produktu dítěti odstraňte obal.

 • Omalovánky by se měly používat pouze s kouzelnými pery.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.