MagneticPuzzles, 68-dílná magnetická sada pro děti

44 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

759 (-19%)

Vyberte množství:

1x 759 / kus
Nejpopulárnější
2x 649 / kus Ušetřete 220 
Nejlepší cena
3x 569 / kus Ušetřete 570 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Dejte svému nejmenšímu nekonečnou zábavu s magnetickou hrou, se kterou se může hrát hodiny. V magnetické krabici, která je praktická pro nošení a cestování, obdržíte 2 různá pozadí, 64 magnetů a fix s houbičkou.

  • Vzdělávací a zábavná magnetická sada
  • Neomezené možnosti hraní a tvorby
  • Tabule na psaní a mazání a fix s houbičkou
  • Učení se o barvách, zvířatech a dalších motivech
  • Praktické pro nošení
  • Doporučeno pro děti od 3 let
  • Skvělý dárek pro každé dítě
  • Balení obsahuje: 54 dřevěných magnetů (zvířata, počasí, rostliny), 10 oboustranných karet, 1 magnetickou úložnou krabici, 2 kreativní desky, 1 fix s houbičkou
  Return advantage icon Dodávka z EU skladu
  Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
  Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

  Vzdělávací a zábavná magnetická sada

  Skvělá magnetická hra, která zabaví vaše batole, kombinuje, skládá a vytváří nové a zajímavé příběhy. MagneticPuzzles je kreativní hračka, kterou vaše dítě bude milovat, protože nevyžaduje přílišnou přípravu na hru.

  Tabule na psaní a mazání

  V sadě dostanete 2 různá pozadí. První je bílá tabule na psaní a mazání, na kterou děti mohou kreslit a psát s dodaným fixem, který má také houbičku na setření. Druhá je přírodní kresba, která nabízí nekonečné možnosti pro kreativitu. Skvělý způsob, jak podporovat kreativní a popisné myšlení, představivost a koordinaci.

  Vhodné pro cestování

  Díky praktické magnetické krabici je možné hrát prakticky kdekoli a kdykoli - i při cestování, protože magnety jsou velmi silné a není obava, že by spadly z povrchu.

  Další informace

  • 54 dřevěných magnetů (zvířata, počasí, rostliny), 10 oboustranných karet, 1 magnetickou úložnou krabici, 2 kreativní desky, 1 fix s houbičkou

  • 30 x 22 x 5,5 cm

  • lepenka, dřevo, plast

  • Kvůli složení z několika malých dílů není hra vhodná pro děti do 3 let, protože by mohly polknout nebo se na ně zadusit.

  Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

  Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.