PowerPlay, nepolapitelná dokonalá hračka, která udrží vaše děti aktivní

30 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

639 

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 569 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 489 / kus Ušetřete 450 
14-denní možnost vrácení 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nepolapitelná dokonalá hračka, která udrží vaše děti a domácí mazlíčky aktivní. Infračervený snímač pohybu detekuje probíhající pohyb, takže PowerPlay vyskočí, když ho chcete zachytit. Zdravá zábavná a poutavá vnitřní aktivita pro vaše děti, štěňata a koťata.

  • Když senzor detekuje PowerPlay, unikne.
  • Vytváří zvukové a světelné efekty, když vás detekuje.
  • Lovecká hra pro děti a zvířata.
  • Když hra skončí, PowerPlay usne.
  • Provozováno na baterii
  • Rozměry: 5 x 7,5 cm
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
CHYŤTE POWERPLAY!
Nemáš ponětí, jaké dárky koupit pro děti, které již mají všechno? PowerPlay je důmyslné řešení, které udrží vaše děti aktivní a přiměje je, aby se pohybovaly. Naše atraktivní hračka funguje tak, že detekuje infračervené záření produkované blížícím se tělem a poté unikne. Děti i domácí zvířata to budou lovit celé hodiny.
JAK TO FUNGUJE?
Pokud si s tím nehrajete, PowerPlay bude dobře a pokojně spát. Když se dotknete vrcholu jeho hlavy, probudí ho ze sladkého snu a okamžitě vydá zvukové varování, že se mu nelíbí; bude blikat jeho světla a rychle spěchat pryč od vás. Pokud se dotkne nějaké překážky, automaticky se rozjede v opačném směru.
JEDNODUCHÉ A UŽITEČNÉ PRO ZDRAVÍ
PowerPlay je vyroben z vysoce kvalitního, ekologického plastu, který je bezpečný pro děti i zvířata. PowerPlay je skvělá lovecká hračka, která produkuje zvuky a blikající hluk, povzbuzuje a motivuje děti, aby si hrály a pohybovaly se. Snadno se postará o to, aby vaše výzva byla v pořádku, a to i v chladnějších měsících, kdy trávíme v domě mnohem více času.

Další informace

  • 5 x 7,5 cm

  • IR paprsky

  • Běží na 3 AAA bateriích (nejsou součástí balení)

  • Děti by při hraní s hračkou měly mít vždy dozor dospělých.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.