PowerPlay, nepolapitelná dokonalá hračka, která udrží vaše děti aktivní

33 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

639 

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 569 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 489 / kus Ušetřete 450 
14-denní možnost vrácení 20 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nepolapitelná dokonalá hračka, která udrží vaše děti a domácí mazlíčky aktivní. Infračervený snímač pohybu detekuje probíhající pohyb, takže PowerPlay vyskočí, když ho chcete zachytit. Zdravá zábavná a poutavá vnitřní aktivita pro vaše děti, štěňata a koťata.

  • Když senzor detekuje PowerPlay, unikne.
  • Vytváří zvukové a světelné efekty, když vás detekuje.
  • Lovecká hra pro děti a zvířata.
  • Když hra skončí, PowerPlay usne.
  • Provozováno na baterii
  • Rozměry: 5 x 7,5 cm
14-denní možnost vrácení
Záruka spokojenosti
Sledovatelné dodání
CHYŤTE POWERPLAY!
Nemáš ponětí, jaké dárky koupit pro děti, které již mají všechno? PowerPlay je důmyslné řešení, které udrží vaše děti aktivní a přiměje je, aby se pohybovaly. Naše atraktivní hračka funguje tak, že detekuje infračervené záření produkované blížícím se tělem a poté unikne. Děti i domácí zvířata to budou lovit celé hodiny.
JAK TO FUNGUJE?
Pokud si s tím nehrajete, PowerPlay bude dobře a pokojně spát. Když se dotknete vrcholu jeho hlavy, probudí ho ze sladkého snu a okamžitě vydá zvukové varování, že se mu nelíbí; bude blikat jeho světla a rychle spěchat pryč od vás. Pokud se dotkne nějaké překážky, automaticky se rozjede v opačném směru.
JEDNODUCHÉ A UŽITEČNÉ PRO ZDRAVÍ
PowerPlay je vyroben z vysoce kvalitního, ekologického plastu, který je bezpečný pro děti i zvířata. PowerPlay je skvělá lovecká hračka, která produkuje zvuky a blikající hluk, povzbuzuje a motivuje děti, aby si hrály a pohybovaly se. Snadno se postará o to, aby vaše výzva byla v pořádku, a to i v chladnějších měsících, kdy trávíme v domě mnohem více času.

Další informace

  • 5 x 7,5 cm

  • IR paprsky

  • Běží na 3 AAA bateriích (nejsou součástí balení)

  • Děti by při hraní s hračkou měly mít vždy dozor dospělých.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.