SkillStar herní souprava, která rozvíjí kreativitu a dovednosti

40 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

769 

Vyberte množství:

1x 769 / kus
Nejpopulárnější
2x 669 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 619 / kus Ušetřete 450 
14-denní možnost vrácení 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Děti budou nadšené novou herní soupravou SkillStar, která v šikovném kufříku ukrývá nekonečnou zábavu! SkillStar herní souprava sestává ze 60 plastových šroubů v 5 různých barvách, umělohmotného šroubováku na baterky, 3 různých nástavců na šroubovák a aktivní tabule, která se poskládá do přenosného kufříku. Děti mohou vytvářet nekonečné množství zajímavých vzorů a rozvíjet motorické dovednosti, počítat, rozeznávat barvy a tvary. 

 • 3 v 1: učení, kreativita, zábava
 • kreativní tvorba bez nepořádku a nečistoty
 • herní souprava se poskládá do přenosného kufříku
 • rozvíjí motorické dovednosti
 • rozvíjí poznávání barev a vzorů
 • učí základy počítání 
 • Souprava obsahuje: 1x herní set SkillStar (60 barevných šroubů v žluté, zelené, modré a červené barvě v 3 různých tvarech, umělohmotný šroubovák na baterky, 2 nástavce na šroubovák, 1 ruční umělohmotný šroubovák, 1x tabule aktivit, která se poskládá do kufříku, návod k použití)
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
OD VLAKU PO ČLUN, OD RŮŽE PO RYBU
SkillStar herní souprava pomocí 60 různých šroubů poskytuje dětem nekonečně mnoho možností k projevení jejich kreativity! V soupravě se nachází 10 různých motivů s návody, které děti vytvářejí pomocí šroubováku na baterky a barevných šroubů. Aktivní tabule poslouží při kreativitě a zároveň jako přenosný kufřík, do kterého můžete poskládat celou herní soupravu a vzít ji všude s sebou!
UČENÍ, KREATIVITA A ZÁBAVA V JEDNOM
Děti pomocí SkillStar herní soupravy rozvíjejí motoriku, dovednosti, kreativní myšlení, poznávání barev, tvarů a vzorů. Je to výborná hračka, která skrze kreativitu děti baví a učí zároveň! SkillStar poskytuje nekonečně mnoho kreativních možností, přiložených je také 10 obrázků návodem, který mohou děti při hře napodobit. Herní souprava poskytuje zábavu bez nečistoty a nepořádku a je vhodná pro děti od 3 let.

Další informace

 • 1x herní set SkillStar (60 barevných šroubů v žluté, zelené, modré a červené barvě v 3 různých tvarech, umělohmotný šroubovák na baterky, 2 nástavce na šroubovák, 1 ruční umělohmotný šroubovák, 1x tabule aktivit, která se poskládá do kufříku, návod k použití)

 • 2x AA do šroubováku, nejsou přiloženy

 • 23 cm x 19 cm

 • herní souprava není vhodná pro děti do 3 let, protože se skládá z několika menších částí, které představují nebezpečí udušení. Hra jen pod dohledem rodičů nebo opatrovníků. Mimo dosah dětí a domácích zvířat, pokud nejsou pod vaším dohledem.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.