SkillStar herní souprava, která rozvíjí kreativitu a dovednosti

29 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

769 

Vyberte množství:

1x 769 / kus
Nejpopulárnější
2x 669 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 619 / kus Ušetřete 450 
14-denní možnost vrácení 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Děti budou nadšené novou herní soupravou SkillStar, která v šikovném kufříku ukrývá nekonečnou zábavu! SkillStar herní souprava sestává ze 60 plastových šroubů v 5 různých barvách, umělohmotného šroubováku na baterky, 3 různých nástavců na šroubovák a aktivní tabule, která se poskládá do přenosného kufříku. Děti mohou vytvářet nekonečné množství zajímavých vzorů a rozvíjet motorické dovednosti, počítat, rozeznávat barvy a tvary. 

 • 3 v 1: učení, kreativita, zábava
 • kreativní tvorba bez nepořádku a nečistoty
 • herní souprava se poskládá do přenosného kufříku
 • rozvíjí motorické dovednosti
 • rozvíjí poznávání barev a vzorů
 • učí základy počítání 
 • Souprava obsahuje: 1x herní set SkillStar (60 barevných šroubů v žluté, zelené, modré a červené barvě v 3 různých tvarech, umělohmotný šroubovák na baterky, 2 nástavce na šroubovák, 1 ruční umělohmotný šroubovák, 1x tabule aktivit, která se poskládá do kufříku, návod k použití)
14-denní možnost vrácení
Záruka spokojenosti
Sledovatelné dodání
OD VLAKU PO ČLUN, OD RŮŽE PO RYBU
SkillStar herní souprava pomocí 60 různých šroubů poskytuje dětem nekonečně mnoho možností k projevení jejich kreativity! V soupravě se nachází 10 různých motivů s návody, které děti vytvářejí pomocí šroubováku na baterky a barevných šroubů. Aktivní tabule poslouží při kreativitě a zároveň jako přenosný kufřík, do kterého můžete poskládat celou herní soupravu a vzít ji všude s sebou!
UČENÍ, KREATIVITA A ZÁBAVA V JEDNOM
Děti pomocí SkillStar herní soupravy rozvíjejí motoriku, dovednosti, kreativní myšlení, poznávání barev, tvarů a vzorů. Je to výborná hračka, která skrze kreativitu děti baví a učí zároveň! SkillStar poskytuje nekonečně mnoho kreativních možností, přiložených je také 10 obrázků návodem, který mohou děti při hře napodobit. Herní souprava poskytuje zábavu bez nečistoty a nepořádku a je vhodná pro děti od 3 let.

Další informace

 • 1x herní set SkillStar (60 barevných šroubů v žluté, zelené, modré a červené barvě v 3 různých tvarech, umělohmotný šroubovák na baterky, 2 nástavce na šroubovák, 1 ruční umělohmotný šroubovák, 1x tabule aktivit, která se poskládá do kufříku, návod k použití)

 • 2x AA do šroubováku, nejsou přiloženy

 • 23 cm x 19 cm

 • herní souprava není vhodná pro děti do 3 let, protože se skládá z několika menších částí, které představují nebezpečí udušení. Hra jen pod dohledem rodičů nebo opatrovníků. Mimo dosah dětí a domácích zvířat, pokud nejsou pod vaším dohledem.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.