StickyGame, zábavná hra se silikonovými přísavkami

35 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

579 (-27%)

Vyberte množství:

1x 579 / kus
Nejpopulárnější
2x 499 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

StickyGame je jednoduchá hra, kterou je možné hrát různými způsoby. Menší děti budou moci skládat různé tvary a starší budou bavit při hře “zasáhni cíl”. Silikonové přísavky StickyGame se přilepí na jakýkoliv hladký povrch.

  • Stolní hra pro celou rodinu
  • Interaktivní a zábavná hra
  • Úleva od stresu a relaxace
  • Vhodné pro děti i dospělé
  • Balení obsahuje: 10x silikonová přísavka / šipka + 2x terč
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

ZÁBAVNÁ INTERAKTIVNÍ HRA PRO CELOU RODINU

StickyGame je skvělá společenská hra pro společné trávení času. Menší děti budou moci skládat různé tvary a starší budou bavit při hře "zasáhni cíl". Silikonové přísavky StickyGame se přilepí na jakýkoliv hladký povrch.

Několik různých herních režimů

StickyGame je jednoduchá hra, kterou je možné hrát různými způsoby. Je to mimořádně zábavná hra, která zpestří vaše deštivé dny a dodá jim barvy duhy!

Bezpečné pro děti

Přísavky jsou vyrobeny z měkkého silikonu, který je pro děti zcela bezpečný, protože neobsahuje toxické barvy. Tato hra umožní dětem skládat různé tvary.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Blanka Č. 30 min ·
Moje čtyřleté dítě dělá z těchto přísavek "hadíka" celý den. Musím ještě objednat další sadu, aby mělo více možností hry.
Komentář Sdílet
(8)
Jiri C. 54 min ·
Spolu se spolubydlícími hrajeme tuto hru "zasáhni cíl". Opravdu se dobře zasmějeme a pobavíme 😊
Komentář Sdílet
(13)
Petr N. 59 min ·
Objednal jsem tyto přísavky pro své chlapce, kteří jsou velmi soutěživí a mají rádi společenské hry. S nákupem jsme spokojeni.
Komentář Sdílet
(13)
Hana Č. 29 min ·
Dětem se to opravdu líbí. Dodání bylo rychlé, doporučuji nákup.
Komentář Sdílet
(14)
Jan K. 54 min ·
Jsme velmi spokojeni s nákupem a často hrajeme tuto hru. Přísavky dobře drží na různých podkladech.
Komentář Sdílet
(9)

Další informace

  • 10x silikonová přísavka / šipka + 2x terč

  • šipka: 10 cm, terč 4 cm

  • silikon

  • Pokud se na přísavkách nahromadí prach, je možné je omýt vodou.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.