WaxPack, nádoba s vosky různých barev (2 sady)

17 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

Original price was: 519 Kč.Current price is: 348 Kč.(-33%)

Vyberte množství:

1x 348 / kus
Nejpopulárnější
2x 299 / kus Ušetřete 98 
Nejlepší cena
3x 269 / kus Ušetřete 237 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt
  • 10 různých barev v 1 sadě
  • Vytvářejte krásné barevné pečetě
  • Skvělý nápad pro výrobu různých dekorací, pozvánek, přáníček atd.
  • Pro originální výrobky a kutilské projekty
  • Dokonalá kombinace se sadou WaxKit
  • V balení: 2x sada vosků s 10 různými barvami
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Ideální volba pro vytváření pečetí, které dodají vašim výrobkům jedinečný vzhled!

Živé a pestré barvy!

Až 10 různých barev v jedné sadě.

Další informace

  • 2x sada vosků s 10 různými barvami

  • Do lžičky vložte libovolný vosk. Můžete použít i různé barvy. Položte lžíci na hořák se svíčkou a zapalte ji. Rozpusťte vosk ve lžíci a položte ji na silikonovou podložku. Vezměte rukojeť, na kterou jste předtím umístili vybraný vzor, a vytvořte pečeť. Těsnění odstraňte pinzetou a umístěte ho, kam chcete.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.