WoodLetters, 80-dílná sada dřevěných písmen a karet na učení písmen a anglických slov

34 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

Original price was: 699 Kč.Current price is: 639 Kč.(-9%)

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 545 / kus Ušetřete 188 
Nejlepší cena
3x 480 / kus Ušetřete 477 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pomocí této sady se i ty nejmenší děti mohou začít učit písmenka a první anglická slova! Ekologické materiály a netoxické barvy poskytují naprostou bezpečnost. Ať je učení zábavné a efektivní!

 • Poučná a zábavná sada na učení písmen
 • Poznávání prvních anglických slov
 • Rozpoznávání barev a slov
 • Zlepšení čtenářských a hovorových schopností
 • Bezpečné pro děti, netoxická barva
 • Ekologické materiály
 • Balení obsahuje: 52x dřevěné písmena (2x 26), 28x kartičky se slovy, 1x látková taška
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
AŤ JE UČENÍ ZÁBAVNÉ
Sada WoodLetters umožňuje dítěti a celé rodině zabavit během dlouhých zimních dní a zároveň se dítě učí a poznává nová písmena, znaky, barvy a první anglická slova!
Zábavná a vzdělávací aktivita pro děti
Barevné obrázky a písmena pomáhají dětem urychlit učení písmen, barev a angličtiny a poskytují skvělou zábavu!
Bezpečné pro děti
Při výrobě se používají netoxické barvy a okraje dřevěných písmen jsou zaoblené, takže sada písmen je pro děti naprosto bezpečná.

Další informace

 • 52x dřevěné písmena (2x 26), 28x kartičky se slovy, 1x látková taška

 • lepenka, dřevo

 • 21x25x4 cm

 • souprava není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje několik menších částí, které mohou představovat riziko požití nebo udušení.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.