Pawly ON THE GO, přenosná láhev na vodu s miskou

48 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

459 (-28%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 389 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

S anatomicky tvarovanou přenosnou lahví s miskou budete mít jednou provždy čistou vodu stále s sebou! Objem Pawly ON THE GO pojme až 530 ml vody, kterou jedním stiskem ruky načerpáte do anatomicky tvarované vrchní misky. Láhev uvnitř skrývá čerpadlo ve tvaru slámky, která čerpá vodu z láhve do misky, čímž zajistí, aby se voda během cestování nerozlila. Svému psu můžete vždy nabídnout čerstvou a svěží vodu!

  • nepostradatelný pomocník na dlouhých procházkách
  • vynikající řešení během trénování nebo učení
  • vyrobeno z plastu bez BPA
  • anatomicky tvarovaná miska na pití
  • Materiál: plast bez BPA
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Vynikající společník na delší pochody a letní procházky!
Láhev Pawly ON THE GO je vybavena sponou, kterou lze připevnit na batoh nebo na opasek. Tím vám umožní, že ji můžete kamkoliv a bezstarostně vzít s sebou! Nošení misky a lahve s vodou je již přežité a někdy obtížně realizovatelné. Proto je Pawly ON THE GO vynikající řešení pro vás, kteří se svým psem rádi chodíte do hor, na delší procházky nebo pro vás, kteří hůře snášíte horké letní procházky.
Povinná výbava všech psů během tréninků, aktivní psy a psí sportovce!
Láhev Pawly ON THE GO pojme 530 ml vody a je vynikajícím řešením pro všechny psovodce služebních psů, kteří si ji mohou připevnit na opasek, a tak kdykoliv dát psovi napít. Psi v psí škole a při tréninku agility jsou vystaveni větší fyzické námaze. A v takových dnech, stejně jako lidé, potřebují více svěží vody, kterou by měli mít vždy k dispozici.
Nepostradatelný společník při dlouhých jízdách s autem!
Láhev Pawly ON THE GO se dokonale přizpůsobí všem standardním držákům nápojů v automobilu a měla by být součástí povinného vybavení na vašich cestách s vaším psem. Kdykoliv svému psu můžete nabídnout svěží vodu, bez strachu, že se rozlije a bez nalévání do klasické misky, do které je třeba nalít více vody, aby se váš pes pohodlně napil, než je potřeba.

Další informace

  • plast bez BPA

  • 530 ml

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.