Pawly PETKIT FRESH, antibakteriální miska s váhou

14 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

949 (-7%)

Vyberte množství:

1x 949 / kus
Nejpopulárnější
2x 769 / kus Ušetřete 360 
Nejlepší cena
3x 639 / kus Ušetřete 930 
14-denní možnost vrácení 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Inteligentní miska pro malé a střední psy, s antibakteriálním povrchem a vestavěnou váhou. Jedinečná miska pro malé a středně velké psy, vyrobená z antibakteriálního materiálu, která zabraňuje tvorbě a rozvoji bakterií v misce a v jídle. Vestavěná váha vám pokaždé znovu umožní přesné dávkování potravy!

  • antibakteriální nátěr
  • vestavěné váhy
  • pro suché a čerstvé potraviny
  • dodávané baterie po dobu 2 let
  • vítěz Red Dot Award
  • Baterie: 2x AAA (včetně)
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Přesná váha pro optimální stravovací plán Všichni pečovatelé jsou povinni poskytnout našim domácím mazlíčkům optimální množství zdravých potravin, neboť to je to jeden ze základních předpokladů zdravého, úplného a dlouhého psího života. Vestavěná váha je řešením pro každého, kteří připravuje krmivo sami i pro vás, kteří si přejete současně dodržovat pokyny různých výrobců již předpřipravených krmiv.
Antibakteriální vrstva odežene hlavní příčiny trávicích problémů Příčinou průjmu jsou nejčastěji bakterie, které se tvoří v miskách pro psy nebo kočky a v potravinách, které tam dlouho čekají. Naše miska FRESH je vyrobena z unikátního materiálu BioCleanAct ™, který účinně zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií a přispívá tak ke zdravější střevní mikroflóře.
Certifikovaná technologie, která má zdraví na prvním místě BioCleanAct ™ je nový antibakteriální materiál organického původu, který pokrývá celou hlavní část misky FRESH. Zabraňuje tvorbě bakterií, jakými jsou Escherichia coli a Staphylococcus aureus Rosenbach, které způsobují průjem. Ve srovnání s jinými materiály, které jsou již na našem trhu, je bezpečnější a účinnější v boji proti nebezpečným bakteriím. Miska FRESH získala několik mezinárodních certifikací nejvyšších standardů.

Další informace

  • 2x AAA (včetně)

  • bílá

  • trvat až 500g

  • ruční praní pod tekoucí vodou

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.