Pawly Premium DUO

16 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 659 Kč.Current price is: 479 Kč.(-27%)

Vyberte množství:

1x 479 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pawly Premium DUO. Tak se jmenuje nový způsob péče o srst s pomocí rukavic. Pětiprstá rukavice napodobuje hlazení rukou, čímž zajišťuje vašemu chlupáčovi každodenní bez stresovou péči o srst. Pawly Premium DUO s premium silikonovými štětinami bez BPA zachytí veškerou vypadlou srst, poskytne masáž a hlazení, a navíc odstraní ze srsti také prach. Mají ji rádi psi, kočky, koně i králíčci – ještě více pak jejich majitelé.

 • pravá a levá rukavice v univerzální velikosti
 • 180 silikonových štětin bez BPA
 • odstraní vypadlé chlupy, prach, masírují a hladí
 • vhodné pro všechny velikosti a věk psů, koček, koní a králíčků
 • vhodné pro všechny druhy a délky srsti
 • výborné k suché i mokré každodenní péči
 • Balení obsahuje: levá a pravá rukavice
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Premium péče bez stresu – pro oba!
Pětiprstá rukavice Pawly Premium DUO vám a vašemu zvířecímu miláčku zajistí nejlepší každodenní péči, a to bez stresu. Pravidelná péče zlepšuje strukturu srsti a její vzhled, zabraňuje vzniku uzlů vzniklých díky prachu a vypadlým chlupům. Pawly Premium DUO napodobuje pohyby hlazení, čímž je zajištěno, že o svého zvířecího miláčka pečujete po celém těle, a to i na hůře dostupných místech. Zvíře pouze hladíte. Po vykonání péče se chlupy z rukavic odstraní a vyhodí do smetí.
180 špiček dokonale zajistí suchou i mokrou péči o srst!
Rukavice Pawly Premium DUO jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu bez BPA a se svými 180 štětinami zachytí veškeré vypadlé chlupy a prach, zároveň zvíře hladí a masírují. Jsou vhodné ke každodenní jak suché, tak i mokré péči o srst. Jsou nepostradatelné při šamponování a sprchování. Lze je umýt pod tekoucí vodou, rychle uschnou. Majitelé i zvířata mají rukavice rádi. Jsou vhodné k péči o srst u zvířat, která se z nějakého důvodu kartáčování bojí. Jsou vhodné pro péči dlouhosrstých i krátkosrstých zvířat všech velikostí a stáří.
Milují je zvířata i vlastníci!
Díky každodenní péči o srst naši miláčci zanechávají méně chlupů v bytech, popřípadě v automobilech. Jejich srst je lesklejší a hladší, bez uzlíků, které vzniknou spojením prachu a vypadlých chlupů. Pětiprsté rukavice Pawly Premium DUO zajistí péči také na méně dostupných místech. Po seznámení se zvíře s rukavicemi jsou vhodné také pro ta zvířata, která se kartáčování bojí. Rukavice jsou v opatřeny zápěstním páskem, se kterým lze přizpůsobit velikost rukavice velikosti zápěstí. Velikost rukavice je univerzální, proto ji mohou používat všichni členové rodiny.

Další informace

 • levá a pravá rukavice

 • silikon bez BPA, polyester

 • univerzální s nastavovacím páskem

 • šechny druhy srsti, pro všechny chlupaté miláčky

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.