Pawly Run “Hands free” čtyř dílný komplet určený k běhu a k procházkám

30 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

639 (-17%)

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 564 / kus Ušetřete 150 
Nejlepší cena
3x 489 / kus Ušetřete 450 
Dodávka z EU skladu. 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pes je ideálním partnerem vašich sportovních aktivit. To platí hlavně pro plemena, která vyžadují pohyb a dlouhé procházky. Náš komplet vyhoví potřebám po pohybu vašeho mazlíčka. Svého čtyřnohého přítele tak fyzicky i mentálně unavíte. Platí, že hodně pohybu přispívá k zdravému a vitálnímu životu.

 • elastické “schock-free” vodítko tlumící nárazy náhlého trhnutí
 • čtyřdílný komplet a příruční taštička na jídlo případně na vaše osobní věci
 • vhodné k výcviku “Cani-cross” a k procházkám s kočárky
 • odrazová sklíčka zajistí lepší viditelnost
 • vhodné pro psy do 30 kg
 • veškeré díly kompletu lze použít dohromady nebo samostatně
 • Materiál: Nylon
Return advantage icon Dodávka z EU skladu.
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Velmi praktický komplet na procházky!
Běh s klasickým vodítkem není vhodný jak pro vás, tak i pro psa, neboť je jedna strana těla namáhána více než druhá. Pes je zároveň přivázaný na klasické vodítko, které nedovoluje rozvíjet vlečnou sílu, a tak omezuje vaše tělo i tělo psa. S elastickým vodítkem, které je přímo určeno k běhu, a které umístíte okolo pasu, jednou provždy vyřešíte tento problém. Vaše ruce zůstanou volné, váš miláček tak bude moci vesele skákat okolo vás. Vrchní díl vodítka zapnete okolo pasu, čímž vás nebude omezovat v pohybu. Spodní díl je elastický, snižuje nárazy způsobené nenadálým zataháním psa nebo změnou směru nebo rytmu běhu. Na pásek lze umístit také taštičku se psími pamlsky a taštičku, která je vhodná pro vaše osobní věci, např. klíče, telefon nebo peníze.
Čtyřdílný komplet z kvalitních materiálů!
Vodítko je vyrobeno z velmi kvalitního nylonového materiálu, zároveň je také elastické. Technologie "Schock-free" snižuje nárazy způsobené vlečnou silou. Procházka nebo běh bude příjemnější pro oba – pro vás i vašeho psa. Je vhodné k "Cani-cross" tréninkům, během kterých vás váš pes může mírně vléct, a tak ještě více upotřebit svoji energii a zároveň vyhovět vlečení. Pás, který umístíte okolo pasu je vybaven odrazovými skly, která zajistí viditelnost během horšího počasí. Ve tmě budete vždy viditelní. Rozhodněte se ke zvýšení pohybu a běhejte se svým nejlepším přítelem, a to bez výmluv.
Dokonalá sada pomůcek určená pro všechny majitelé psů
Čtyřdílný komplet Pawly Run lze použít jak dohromady, tak i zvlášť. Všechny jeho díly odpovídají nárokům vašich procházek. Pás s taštičkami je nepostradatelný při trénincích, v psí škole, dovnitř se vejde vše, co potřebujete při procházkách. Lze použít v kombinaci s klasickým flexibilní vodítkem. Zvláště vhodný je na procházky s kočárkem, neboť vaše ruce zůstanou volné.

Další informace

 • Nylon

 • černá nebo červená

 • čtyřdílný komplet: psí vodítko, pás okolo pasu, taštička na pamlsky, taštička na osobní věci

 • Vodítko k běhu je vhodné pro psy do 30 kg. Větší psi, kteří neumí chodit nebo běžet na vodítku jej mohou velmi namáhat a poničit, proto vodítko přestane vyhovovat svému použití. Doporučujeme, aby bylo vodítko při běhu přivázáno na postroj psa.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.