PawlyPool, skládací bazén pro psy

39 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

1.010 (-50%)

Vyberte množství:

1x 1.010 / kus
Nejpopulárnější
2x 878 / kus Ušetřete 264 
Nejlepší cena
3x 770 / kus Ušetřete 720 
14-denní možnost vrácení 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Během horkých dní se postarejte, aby měl váš pes možnost ochladit přehřátou kožešinu. Přenosný bazén pro psy odolný vůči psím drápem nabízí neklouzavé mokré osvěžení pro vašeho psího kamaráda. Bazén je postaven bez nafukování a je vhodný pro všechna štěňata a také pro miminka!

 • Rychlá instalace bez nafukování
 • Skládací design pro snadnou přenosnost
 • Materiál odolný proti poškrábání
 • Protiskluzový povrch pro bezpečnou hru
 • Vypouštěcí ventil pro snadné vyprázdnění
 • Může být použitý I pro hračky
 • Materiál: PVC odolné proti poškrábání
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
HORKÉ, HORKÉ LÉTO
Přicházejí horké dny. Během tohoto období vždy hledáme stín a různé způsoby, jak se ochladit. Samozřejmě naši chlupatí přátelé, kteří trpí zejména v horkých dnech, nejsou výjimkou. Je jasné, že svého psa nemůžete vzít do veřejného bazénu, ale s naším bazénem mu můžete nabídnout nádherné, mokré a studené osvěžení! Rychle postavte psí bazén, naplňte ho vodou a pozvěte štěně na osvěžující čvachtání.
IDEÁLNÍ PRO ŠKRÁBAJÍCÍ PSÍ TLAPKY
Bojíte se, že bazén bude propíchnutý, jakmile do něj skočí váš chlupatý přítel? Žádné starosti, tento bazén pro psy je vyroben pro silné drápy. Velmi tvrdý plast z PVC odolá škrábání, koupání, plavání, skákání, čvachtání a odolává všem nezbedností, které si pes dokáže vymyslet.
RYCHLE BEZ NAFUKOVÁNÍ
Bazén má pevné strany, které se samy postaví vzpřímeně na sebe, nafukování není potřebné. Když se mokré radovánky skončí, jednoduše otevřete vypouštěcí ventil na dně bazénu a po vyprázdnění bazénu ho důkladně složte do harmoniky a odložte jej do následujícího horkého dne. Snadno se přenáší, balí, je vhodný na dovolenou, výlet k moři, na hory nebo kdekoliv, kde je horko. Bazén samozřejmě není určen výhradně pro psy. Můžete ho rozložit pro zábavu vašich dětí, je skvělý pro uložení hraček, na oslavě narozenin ho naplňte kuličkami a už máte »ball pit«.

Další informace

 • PVC odolné proti poškrábání

 • modrý

 • 80 cm

 • 20 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.