PetBundle, oboustranný kartáč na línání + váleček na odstranění chlupů GRATIS

48 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Oboustranný kartáč na odstranění chlupů a podsady je vhodný pro všechna zvířata se středně dlouhou a dlouhou srstí. Je naprosto nezbytný v dobách, kdy zvířata mění srst! V sadě také dostanete váleček, který odstraní chlupy z nábytku, oblečení a dalších povrchů!

 • Nezbytný kartáč pro období línání
 • Pro psy a kočky se středně dlouhou a dlouhou srstí
 • Šetrný k pokožce, neodolatelný v boji proti vypadávání chlupů
 • Čepele z nerezové oceli
 • Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení
 • Váleček odstraní chlupy z pohovky, auta, oblečení atd.
 • Opakovaně použitelný
 • Není potřeba baterií ani zdroje energie
 • Odolný nástroj
 • Váleček je po použití snadno čistitelný
 • V balení: 1x oboustranný kartáč na odstranění podsady a chlupových nečistot, 1x váleček na odstranění chlupů
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Kartáč má dvě strany - jedna je zvláště vhodná pro psy s hustou podsadou a druhá usnadňuje odstranění všech měkčích typů chlupů!

Oboustranný kartáč na rozčesávání je vhodný pro psy, kočky, králíky, koně a mnoho dalších chlupatých mazlíčků.

Váleček je vhodný pro rychlé a snadné odstranění chlupů z oblečení, nábytku, dek, autosedaček atd.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Radek Č. 54 min ·
Opravdu jemný kartáč, který skvěle odstraní veškeré nadbytečné chlupy. Také chválím váleček, protože odstraní všechny chlupy z naší pohovky! Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Irena K. 56 min ·
Sadu vřele doporučuji! Vše, co potřebujete, pokud máte doma psa :) Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Vladka K. 40 min ·
Jsme s naším nákupem velmi spokojeni! Vynikající poměr ceny a kvality. Comment's image
Komentář Sdílet
(4)

Další informace

 • 1x oboustranný kartáč na odstranění podsady a chlupových nečistot, 1x váleček na odstranění chlupů

 • Nerezová ocel, silikon (kartáč); silikon, plast (váleček)

 • Rozestup čepelí s 9 zuby – cca 5 mm, rozestup čepelí s 17 zuby – cca 2 mm Vhodné pro: stranu s 9 zuby je vhodná pro psy s hustou podsadou nebo pro plemena jako: malamut, akita, novofundlandský pes, husky, německý ovčák… Strana s 17 zuby je vhodná pro plemena jako: pudl, kavalír king charles španěl, zlatý retrívr, papillon, šnauzer…

 • Kartáčujeme ve směru růstu srsti, abychom vykartáčovali chlupy ze srsti. Před kartáčováním se ujistěte, že je srst zcela suchá, protože pokud je mokrá, kartáč nebude mít stejný účinek jako jinak. Srst kartáčujeme, dokud kartáč nepokryje vypadlé chlupy. Poté jednoduše odstraňte chlupy z čepelí a pokračujte. Pokud kartáč PetTangler neklouže hladce po srsti a zasekává se, měla by být srst nejprve vykartáčována běžným kartáčem a hřebenem, aby se zajistilo, že ve srsti nejsou žádné uzly. To zajistí méně stresující a efektivnější ošetření. Poznámka: Kartáč by měl být vždy používán ve směru růstu srsti. Čepele nejsou ostré, ale jsou velmi pevné a mohou se pokroutit, pokud se používají nesprávně.

 • Před prvním použitím odstraňte ochrannou fólii. Po použití váleček opláchněte vodou a nechte ho uschnout 1-2 minuty. Rozměry válečku jsou 17 x 10 cm.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.