PetTangler, oboustranná kartáč na odstraňování chlupů a spodní srsti

16 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

379 (-32%)

Vyberte množství:

1x 379 / kus
Nejpopulárnější
2x 350 / kus Ušetřete 58 
Nejlepší cena
3x 325 / kus Ušetřete 162 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nepostradatelná kartáč na rozčesávání, která nepoškozuje horní vrstvu chlupů a pokožky! Oboustranný kartáč na odstraňování chlupů a spodní srsti je vhodná pro všechny chlupáčů se středně dlouhou a dlouhou srstí. Obzvláště nezbytné je to v době, kdy domácí zvířata mění srst!

 • Nepostradatelná kartáč během období výměny srsti
 • Pro psy a kočky se středně dlouhou až dlouhou srstí
 • Šetrná k pokožce, nezastavitelná v boji proti vypadávání vlasů
 • Čepele jsou vyrobeny z nerezavějícího kovu
 • Ergonomická rukojeť pro pohodlné uchopení
 • Materiál: nerezový kov, silikon
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEPOSTRADATELNÁ KARTÁČ PRO PSY A KOČKY
Oboustranný kartáč na odstraňování spodní srsti a rozčesávání chlupů je vhodná pro všechny chlupáčů se středně dlouhou a dlouhou srstí! Je to nezbytné zejména v době, kdy domácí zvířata mění srst.
Oboustranný kartáč na středně dlouhou a dlouhou srst
Kartáč má dvě strany - jedna je zvláště vhodná pro psy s hustou spodní srstí a druhá usnadňuje odstranění všech jemnějších typů srsti!
Víceúčelové použití
Oboustranný kartáč na rozčesávání chlupů je vhodná pro psy, kočky, králíky, koně a mnoho dalších chlupatých přátel.

Další informace

 • nerezový kov, silikon

 • vzdálenost mezi čepelemi s 9 zuby – cca. 5 mm, vzdálenost mezi čepelemi s 17 zuby – cca. 2 mm

 • Kartáč by měl být vždy používán ve směru růstu vlasů. Čepele nejsou ostré, ale jsou velmi silné a při nesprávném použití mohou klepat.

 • Strana s 9 zuby je vhodná pro psy s hustou spodní srstí nebo. pro plemena jako: Malamut, Akita, novofundlanďana, Husky, Německý ovčák … Strana s 17 zuby je vhodná pro plemena jako: pudl, španělsky švýcarský královský pes, zlatý retrívr, knírač …

 • Kartáčem dělejte pohyby ve směru růstu chlupů a vypadlé chlupy tak vyčesávejte ze srsti. Před zahájením česání se musíme ujistit, že jsou chply úplně suché, protože v případě mokrých chlupů nemá kartáč takový efekt. Pročešte srst, dokud už na kartáči nejsou žádné chlupy. Pak jednoduše odstraňte chlupy z čepelí a pokračujte. V případě, že kartáč PetTangler neklouže pěkně po srsti a uvízne, je nejprve třeba chlupy vyčesat obyčejnou kartáčem a hřebenem, čímž se zajistí, že se v srsti nebudou skrývat uzly. Takto poskytneme péče s menším stresem a větším účinkem.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.