Potah do auta pro psa 137 x 147 cm, Pawly

24 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

959 (-17%)

Vyberte množství:

1x 959 / kus
Nejpopulárnější
2x 819 / kus Ušetřete 280 
Nejlepší cena
3x 719 / kus Ušetřete 720 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 19 lidí si právě prohlíží tento produkt

Umyvatelný potah ochrání vaše sedadla před vypadanou srstí a ušpiněnými tlapkami vašich domácích mazlíčků. Je výborným vás, kteří vozíte své nejlepší přítele v automobilu.

  • dokonale se přizpůsobí všem zadním sedadlům v automobilu, je vybaven elastickými úchytkami
  • potah je vybaven otvory pro bezpečnostní pás psa
  • potah zakryje celý povrch sedaček, rozměry 150 cm x 140 cm
  • lze ho umístit také přes opěradla předních sedadel, čímž ochrání také jejich zadní stranu
  • Rozměry: cca 137 x 147 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
DOKONALÝ POTAH NA SEDADLA V AUTOMOBILU
Potah Pawly se skládá ze 3 vrstev pevného, vodě odolného a na škrábance necitlivého materiálu. Navíc neklouže a přizpůsobí se psím tlapkám. Potah Pawly dokonale zakryje a ochrání zadní sedadla v automobilu. Díky němu se mohou bez starostí (připoutáni s pomocí bezpečnostní ho pásu pro psy) vozit vaši psi.
UNIVERZÁLNÍ PŘIZPŮSOBENÍ
Potah Pawly umístíte velmi rychle a jednoduše. Pomohou vám elastické úchytky, které stačí napnout okolo opěrek za hlavou na zadních sedadlech. Tak zajistí dokonalé přilnutí. Potah zakryje celý povrch sedadel, měří 150 cm x 140 cm. Potah Pawly je univerzální a vhodný pro všechna zadní sedadla. Elastické úchyty zajistí dokonalé přilnutí a efektivní ochranu.
BEZPEČNÁ JÍZDA A ČISTÝ AUTOMOBIL
Jízdu na zadních sedadlech automobilu skoro vždy doprovází umazání od tlapek a množství chlupů. Při jízdě se psem zajistí bezpečnost bezpečnostní pás i pro psa. V současné době se také jízda stala i pro psa pohodlná, bez umazání automobilu. Potah lze umýt pod tekoucí vodou, čištění auta bude výjimečně jednoduché, potah využijete velmi často.

Další informace

  • cca 137 x 147 cm

  • prošívaný potah z vodě odolného polyesteru

  • praní v pračce při 30 °C, není vhodné k sušení v sušičce

  • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.