Rukavice Pawly, rukavice pro péči o srst

33 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

410 (-20%)

Vyberte množství:

1x 410 / kus
Nejpopulárnější
2x 359 / kus Ušetřete 102 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 303 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Rukavice Pawly vypadá jako pětiprstý kartáč napodobující hlazení, během kterého se zachytí vypadlé chlupy. Funguje skoro jako magnet. Každodenní péče o srst zůstane bez stresu nebo plánování, zajistí čistý dům. A to zní jako výhra, nemyslíte?

  • Vhodné pro všechny typy srsti, krátké i dlouhé
  • Péči o srst s rukavicí zvířata necuká, je bezbolestná
  • Vhodná pro péči citlivějších částí těla zvířete
  • Vhodná pro péči o srst psů, koček, králíků i koňů
  • Lze ji umýt pod tekoucí vodou
  • Komplet obsahuje: pravá rukavice
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Pět prstů zajistí přirozené pohlazení
Pětiprstá rukavice umožňuje důkladné česání také na místech, na kterých je váš chlupáček velmi citlivý. 175 silikonových špiček něžně a důkladně pročeše spodní srst a ochrannou srst, rukavice zároveň zachytí vypadlé chlupy. Jedno řešení pro všechny druhy srsti – zapomeňte na hrubé a kovové hřebeny, rukavice Pawly se postará o vše. Rukavice Pawly se přizpůsobí každé velikosti ruky, její obvod lze změnit páskem na zápěstí se suchým zipem. Vhodná k péči o srst všech chlupatých zvířat, je něžná a lze ji snadno umýt.
Pro psy i kočky
Pětiprstá rukavice Pawly je vhodná k péči o srst jak psů, tak i koček. Při péči o srst je napodobeno hlazení, jež mají rádi všichni zvířecí miláčci. Optimální tlak ruky a flexibilnost pěti prstů zajistí péči na všech částech těla zvířete. Jedinečné řešení péče o srst jak psů, tak i koček. Rukavice je vhodná jak k suché, tak i k mokré péči o zvířecí srst. Ať se hlazení změní v každodenní péči!
Pro dlouhou i krátkou srst
Pětiprstá rukavice Pawly je vhodná k péči o dlouhou i krátkou srst. Na rozdíl od podobných výrobků výjimečně dobře zachytí také krátké chlupy, o kterých víme, že je jich těžké dobře vyčesat a zároveň odstranit. Pětiprstou rukavici Pawly lze umýt pod tekoucí vodou, a proto je vhodná i k mokré péči o srst, třeba při sprchování vašeho zvířecího miláčka. Pomůže vám také při vysoušení vody z jeho kožíšku.

Další informace

  • pravá rukavice

  • silikon bez BPA, polyester

  • všem druhům srsti, všem chlupatým miláčkům

  • univerzální s nastavitelným páskem

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.