2x 18650C baterií, dobíjecí sada baterií pro DoorBell DUO

20 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

509 

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 390 
Dodávka z EU skladu. 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Balení 2 úsporných baterií (2200 mA, 3,7 V), vhodné pro náš inteligentní domovní zvonek DoorBell DUO. Při plném nabití vydrží až 4-6 měsíců.

  • dobíjecí baterie
  • 2 v sadě
  • 4-6 měsíční provoz za 1 poplatek
  • Balení obsahuje: 2x 18650C baterií
Return advantage icon Dodávka z EU skladu.
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 2x 18650C baterií

  • dobíjecí baterie. Při plném nabití (24 hodin nabíjení) vydrží až 4-6 měsíců.

  • 2200 Mah, 3,7 V

  • nepoužívejte použité baterie současně, nenechávejte baterie na slunci nebo v blízkosti ohně, pokud jsou baterie fyzicky poškozeny, přestaňte je používat.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.