3dílný zásobník na spodní prádlo, organizér na spodní prádlo, ClosetStar

20 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

Original price was: 682 Kč.Current price is: 549 Kč.(-20%)

Vyberte množství:

1x 549 / kus
Nejpopulárnější
2x 466 / kus Ušetřete 166 
Nejlepší cena
3x 411 / kus Ušetřete 414 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Sada ClosetStar přehledně organizuje vše od ponožek, spodního prádla až po podprsenky! Snadno najdete vše, co potřebujete, a usnadníte si přístup! Sada zaručuje hygienické skladování vašeho prádla, protože je vyrobena z odolné síťované látky, která je odolná vůči plísním a bakteriím!

 • Úspora místa
 • 3-dílná sada organizérů
 • Přehledná organizace
 • Bez plísní a bakterií
 • Omyvatelné a skládací
 • Vhodné i za skladování mnoha dalších věcí
 • Materiál: síťovina + PP
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ORGANIZOVANÉ SKLADOVÁNÍ PRÁDLA
Díky 3-dílné sadě ClosetStar rychle najdete vše, co potřebujete! ClosetStar je ideální na pořádání ponožek, spodního prádla a dokonce i podprsenek! Je vyroben z odolných materiálů, které zabraňují tvorbě plísní a bakterií, což zaručuje hygienické skladování!
Bez plísní a bakterií
Organizéry ClosetStar zaručují hygienické skladování vašeho prádla, protože jsou vyrobeny z odolné síťované textilie, která je odolná vůči plísním a bakteriím!
Perfektní organizace
ClosetStar obsahuje buňky pro snadnou a přehlednou organizaci, mohou být naskládané na sebe nebo přidány podle vašich potřeb! Zajistěte, aby byly všechny vaše předměty zřetelně viditelné a snadno přístupné!

Další informace

 • síťovina + PP

 • 1x 6-dílný organizér na podprsenku, 1x 11-dílný organizér na ponožky, 1x 7-dílný organizér na spodní prádlo

 • lze prát v pračce

 • organizéry uspořádejte v zásuvce podle přání. Můžete je zkombinovat a poskládat na sebe.

 • 6-dílný organizér podprsenky: (32cm x 32cm, 12cm x 5cm), 11-dílný organizér ponožek: (12cm x 32cm, 12cm x 2,5cm), 7-dílný organizér spodního prádla: (12cm x 32cm, 12cm x ) 4,5 cm)

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.