AutoShade, stínidla do auta (2 ks)

44 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

559 (-20%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 479 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ochrana oken AutoShade poskytuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky a teplem. Ochrana je vhodná pro větší i menší automobily, instalace je více než jednoduchá. Ochrana neuzavírá možnost otevírání a zavírání oken.

 • Ochrana před teplem a slunečním zářením
 • Univerzální velikost
 • Příjemnější jízda
 • Bezpečná jízda
 • Snadná instalace
 • Nejlepší materiály
 • Balení obsahuje: 2x stínítko na okno auta
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

ÚČINNÁ OCHRANA OKEN AUTOMOBILŮ PROTI SLUNCI

Ochrana oken AutoShade poskytuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky a teplem. Ochrana je vhodná pro větší i menší automobily, instalace je více než jednoduchá. Ochrana neuzavírá možnost otevírání a zavírání oken.

Příjemnější jízda

Ochrana oken vozidla umožňuje nerušený výhled na mrtvé úhly a zrcadla a zároveň zlepšuje jízdu, protože chrání auto před horkem.

Nejlepší ochrana

Stínidla oken do auta chrání cestující až před 97% škodlivých UV paprsků! Ochraňte svou rodinu a ostatní cestující před sluncem a nepříjemným drážděním očí.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jan K. 57 min ·
Produkt je TOP. Instalace na všechna okna mi trvá jen 2 minuty, ochrana je okamžitá a jízda se stává příjemnější, skvělé! Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Blanka Č. 21 min ·
Kvůli dětské sedačce slunce neustále svítilo na naše nejmenší a ochrana se stala nezbytností. Všechny ostatní se roztrhali nebo nebyly dostatečně velké na naše okna, tyto jsou stále napjaté! Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Vladka K. 34 min ·
Dodání bylo rychlé, produkt je skutečně univerzální a je akorát na naše okna. Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Jiri C. 42 min ·
Proč byste si zatemňovaly okna, pokud máte toto ... A také vás ochrání před UV paprsky a teplem.
Komentář Sdílet
(9)
Iveta S. 17 min ·
S online nákupy jsem měl vždy špatné zkušenosti, jedinou výjimkou byl nákup těchto stíniděl.
Komentář Sdílet
(12)

Další informace

 • 2x stínítko na okno auta

 • se všemi automobily

 • 120 x 50 cm

 • černá

 • nylon

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.