BBQ Mat, 5x BBQ mat

38 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

Original price was: 679 Kč.Current price is: 499 Kč.(-27%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 460 / kus Ušetřete 78 
Nejlepší cena
3x 430 / kus Ušetřete 207 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ušetřete čas a námahu při vaření a čištění grilu! Mistři grilu se vyhnou ztrátě jídla, které by spadlo mezi mřížky, a udrží gril čistý jako před vařením bez nutnosti drhnutí po pikniku. Odteď bude BBQ Mat nezbytným doplňkem grilu a začátkem mnoha vášnivých debat v kruhu syčícího masa.

 • 5 nepřilnavých BBQ mat
 • Ultimátní nepřilnavá BBQ mat
 • Žádná ztráta oleje, marinád a jídla mezi mřížkami grilu
 • Vyhněte se požárním nehodám a spálenému masu
 • Pro grilování masa, zeleniny, palačinek, vajec, toastů,..
 • Zdravotně nezávadný a certifikovaný teflon
 • Vhodné pro všechny typy grilů a pečících ploch
 • V balení: 5x podklad na gril
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

MISTŘI GRILU V POCHODU!

Přicházejí nádherné dny pikniků a grilování, pečení cappuccin a šprotek, dýní, klobás a steaků. Je krásné sedět na sluníčku a čekat s chladným pivem v ruce na krásně grilovaný kousek masa. Jen mistři grilu vědí, kolik přípravy, péče, pozornosti a nakonec úklidu je třeba, aby se jim podařilo v této úloze vyniknout a ohromit všechny přítomné dokonale uvařeným masem. S BBQ Mat vždy, bez výjimky, připravíte dokonalou hostinu!

ŽÁDNÉ PŘILEPENÍ, ŽÁDNÉ NEHODY, ŽÁDNÉ ČIŠTĚNÍ

BBQ Mat se nikdy nelepí na podklad, protože je vyroben ze 100% zdravotně nezávadného certifikovaného teflonu. Jídlo se krásně opeče, bude mít pěknou barbecue vůni a dokonce se na masu krásně projeví i mřížky grilu, jako byste na něm grilovali. Jelikož je podklad nepropustný, maso se krásně marinuje ve vlastních šťávách a olej nekape mezi mřížky. A po pikniku jednoduše podklad umyjete v teplé vodě nebo v myčce a gril zůstane krásně nepoškozený, otírání mřížek je minulostí.

TOP KVALITA PRO CHUTNÉ JÍDLO

Podklady BBQ Mat jsou vhodné pro elektrické, plynové, infračervené, dřevěné, briketové nebo na dřevo poháněné grily. Jsou extrémně odolné, vydrží teploty až do 650°C a jsou certifikovány jako zcela zdravotně nezávadné. Můžete na nich vařit maso, ryby, zeleninu, špízy, cappuccina, vejce nebo dokonce palačinky! A po použití vám podklad ušetří otravnou práci s čištěním grilu. Jednoduše odstraňte a umyjte podložku grilu a je připravena na další piknik.

Další informace

 • 5x podklad na gril

 • Certifikovaný teflonový podklad

 • až do 650 °C

 • 299 g

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.