Bikestar laserové světlo na kolo

27 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

409 (-21%)

Vyberte množství:

1x 409 / kus
Nejpopulárnější
2x 359 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Zajistěte, abyste při jízdě na kole byli vždy dobře vidět. S pomocí Bikestar světla vás ostatní účastníci dopravy lépe uvidí. To znamená, že vás také snadněji a bezpečněji předjedou. Inovativní LED laserové světlo na silnici nakreslí pomyslnou cyklistickou stezku, proto vás ostatní snadněji uvidí. Bikestar připevníte na kolo a jízda bude bezstarostná i v případě, že vás zastihne tma.

  • LED žárovka
  • Více různých nastavení
  • Voděodolná
  • Funguje na baterie, které nejsou součástí balení
  • Materiál: Kvalitní plastový materiál
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
DOBRÉ SVĚTLO PRO BEZPEČNOST
Cyklisté jsme na silnicích velmi zranitelní. Ještě více pak v noci a za snížené viditelnosti. Zabezpečte, abyste byli dobře osvětleni. Upozorněte další řidiče na svoji přítomnost na silnici. S kvalitním světlem, které výborně osvětluje budete bez starostí jezdit do práce, do školy nebo na ostatní aktivity. A to i tenkrát, když vás zastihne tma.
LASEROVÉ SVĚTLO MÁ VÍCE POLOH NASTAVENÍ
Nejlepší na laserovém světle je, že umožňuje nastavení do více poloh. Tak si jej můžete přizpůsobit svým potřebám. Lze nastavit sílu světla a také směr. Nejoblíbenější funkce je ta, že LED paprsky na silnici udělají projekci cyklistické stezky a cyklisty. Vyberte si nastavení, které vám nejvíce vyhovuje a vychutnejte si jízdu na svém kole.
JEDNODUCHÉ POUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Světlo je vybaveno praktickým držákem, se kterým rychle a jednoduše světlo připevníte na kolo. Světlo je vodě odolné, proto lze bezstarostně vyjet i v dešti. Budete potřebovat pouze baterie, které nejsou součástí balení.

Další informace

  • Kvalitní plastový materiál

  • 1x světlo, 1x držák

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.