BlindsBrush, inovativní pomůcka z mikrovlákna na 2x rychlejší čištění žaluzií na obou stranách současně

33 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

519 (-20%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 441 / kus Ušetřete 156 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 5 lidí si právě prohlíží tento produkt

7 kartáčků z mikrovlákna kombinovaných v 1 ergonomickém držáku, speciálně navržených pro čištění žaluzií a podobných předmětů! BlindsBrush vyčistí 6 žaluzií najednou, shora i zdola současně! Použití BlindsBrush na dokonalé vyčištění žaluzií jediným tahem!

 • 2x rychleji čištění
 • Rychle čistí obě strany žaluzií
 • Ergonomická rukojeť pro bezpečné čištění
 • Měkké, ale účinné kartáčky z mikrovlákna
 • Víceúčelové použití: normální žaluzie, vertikální žaluzie, větrací otvory na klimatizacích …
 • Pratelné a opakovaně použitelné
 • Balíček obsahuje: 1x BlindsBrush
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

2X RYCHLEJI ČIŠTĚNÍ ŽALUZIÍ

Inovativní design BlindsBrush sestává ze 7 kartáčků z mikrovlákna kombinovaných v 1 ergonomicky navrženém držáku! BlindBrush je určen k čištění žaluzií na obou stranách současně!

Jednoduché a efektivní

Jednoduše uchopte rukojeť a vložte kartáčky mezi 6 žaluzií! Přesouvejte BlindsBrush doleva a doprava a on zachytí veškerou špínu a prach!

NEJJEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ ŽALUZIÍ

Zapomeňte na časově náročné čištění žaluzií utěrkami a jinými hadříky a vyhněte se drobným říznutím během čištění! Použijte BlindsBrush na zkrácení času čištění o polovinu, vaše žaluzie budou čisté a bez prachu a vaše ruce budou nepoškozené a odpočaté!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Marie M. 38 min ·
Jaký jednoduchý, ale účinný produkt. Čištění žaluzií se s touto pomůckou stalo zcela jednoduchým! Vřele doporučuji každému! Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Petr N. 47 min ·
Moje profese je čištění a údržba klimatizací a musím říct, že jsem nadšený čištěním větracích otvorů pomocí této skvělé pomůcky! Comment's image
Komentář Sdílet
(8)
Vera T. 26 min ·
Čištění žaluzií bylo pro mě skutečnou noční můrou! Čištění každé žaluzie zvlášť mě unavovalo ještě předtím, než jsem začala! Nyní čistím 6 žaluzií najednou a velmi pedantně! Skvělý produkt!
Komentář Sdílet
(15)
Martin F. 27 min ·
Vyčistil jsem s tím rolety na naší chatu! Konečně jsem se zbavil pylu, který se hromadil v štěrbinách!
Komentář Sdílet
(10)

Další informace

 • 1x BlindsBrush

 • kartáčky: 100% bavlna a mikrovlákno, rukojeť: vysoce kvalitní ABS

 • ruční praní s jarem a teplou vodou

 • normální žaluzie, vertikální žaluzie, větrací otvory na klimatizacích …

 • Jednoduše uchopte držadlo a vložte kartáčky mezi 6 žaluzií! Přejděte po žallúziách doleva a doprava a veškerá špína a prach se nalepí na kartáčky!

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.