CarbonGrab, karbonový držák na brýle a jiné předměty v automobilu

32 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

429 (-22%)

Vyberte množství:

1x 429 / kus
Nejpopulárnější
2x 364 / kus Ušetřete 130 
Nejlepší cena
3x 321 / kus Ušetřete 324 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

Držák na brýle CarbonGrab usnadňuje brýlí a jiných předmětů. Držák vám nebude během jízdy překážet, protože se dá snadno nainstalovat téměř kamkoliv v autě! Je vyroben z nejlepších materiálů, což umožňuje jeho dlouhou životnost.

 • Důležité věci budou vždy po ruce
 • Vhodné pro všechny velikosti brýlí
 • Silné uchycení
 • Víceúčelové použití
 • Nepoškozené brýle
 • Nevadí během jízdy
 • Vysoce kvalitní materiály
 • Balení obsahuje: 1x karbonový držák brýlí
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

KARBÓNOVÝ DRŽÁK NA VŠECHNY TYPY BRÝLÍ

Držák na brýle CarbonGrab umožňuje snadné a přístupné uložení brýlí. Držák vám nebude během jízdy překážet, protože se dá snadno nainstalovat téměř kamkoliv v autě! Je vyroben z nejlepších materiálů, což umožňuje jeho dlouhou životnost.

Pro bezpečnou jízdu

Držák CarbonGrab úspěšně uchopí jakékoliv brýle, kartu, důležité papíry a další příslušenství. Protože má držák schopnost otáčení se o 180 stupňů, je také pružný a nepřekáží při jízdě.

Víceúčelový držák

Držák neumožňuje skladování pouze jednoho páru brýlí, má prostor pro uchycení dvou sklenic a jedné karty, 2 karet nebo 2 jiných věcí. Brýle a další doplňky se díky měkkému, ale pevnému uchopení nepoškodí.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Tomaš H. 17 min ·
Rychlé dodání, praktický produkt, nákup bych si hned zopakoval. Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Iveta S. 55 min ·
Držák je prostě skvělý! Brýle nejsou poškrábané, jsou vždy po ruce a vypadají to opravdu dobře! Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Jiri C. 23 min ·
Osobně trávím v autě průměrně 8 hodin denně a držákem přidržovat důležité papíry, kartičku a samozřejmě brýle. Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Martin F. 37 min ·
Šikovný doplněk do auta, který skutečně pomáhá bezpečně jezdit, protože eliminuje problémy s hledáním brýlí po celém autě během jízdy. Comment's image
Komentář Sdílet
(14)
Karel N. 17 min ·
Auta se drží jako klíště a brýle si z něj mohu jednoduše vzít, děkuji!
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

 • 1x karbonový držák brýlí

 • 10 x 3.5 x 4.2 cm

 • černo-šedá

 • ABS

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.