Cementové čerpadlo pro snadné nanášení malty, BuildBuddy

37 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

Original price was: 689 Kč.Current price is: 519 Kč.(-25%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Práce s maltou bude jednodušší než kdykoliv předtím! Aplikátor BuildBuddy se postará o přesné a čisté nanášení malty na požadovanou plochu – nikde žádné kapky a zbytky malty. Maltu připravíte v nádobě, jednoduše ji napumpujete pomocí čerpadla a potom ji aplikujete kdekoli chcete – na stěnu, do štěrbiny, na cihlu nebo kdekoliv jinde. 

  •   jednodušší nanášení malty
  •   nižší spotřeba malty, protože neodkapává
  •   snadno vyplníte otvory – dokonce i na svislém povrchu
  •   ideální pro kutily, kterým chybí pokročilé techniky zdění
  • Složení: vysoce kvalitní ABS plast, nerezová ocel a guma
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ZJEDNODUŠENÉ DOMÁCÍ PROJEKTY
K použití musí mít malta správnou hustotu. To znamená, že nesmí být příliš hustá, musí být ještě dostatečně tekutá na to, aby se formovala. To je přesně to, co znamená odkapávat a vše zašpinit. Čerpadlo BuildBuddy se postará o přesné a rychlé nanášení malty, přesně tam, kde ji chcete, a pokud si budete přát, maltu ještě jednoduše vyhladíte.
PRO KAŽDÝ TVAR A POVRCH
Ještě stále používáte zednickou lopatu a lžíci, ale malta uniká při okrajích, teče z nádoby a padá na podlahu, když ji chcete nanést na stěnu? S tímto čerpadlem budou vaše zednické práce snadněji, rychleji a čistší! Čerpadlo BuildBuddy skvěle funguje při nanášení malty na stěnu, podlahu, trhliny, a také na malé štěrbiny a svislé povrchy, kde máme obvykle největší problémy. Tato pomůcka také zlepší racionálnost použití, protože naneseme přesně tolik malty, kolik chceme, aniž by kapala po stěně nebo podlaze.
JAK POUŽÍVAT ČERPADLO?
Před použitím nejprve vyberete příslušnou trysku a umístěte ji na vrch čerpadla. Trysku ponořte do malty a ručku potáhněte zpět, aby se čerpadlo naplnilo. Pak čerpadlo přitlačíte na požadovanou plochu a pomalu tisknete ručku, dokud malta nezačne téct. Po použití nezapomeňte čerpadlo důkladně omýt vodou, aby část malty nevyschla.

Další informace

  • vysoce kvalitní ABS plast, nerezová ocel a guma

  • 53 x 14 cm

  • čerpadlo a 4 nástavce pro různé aplikace

  • 15 mm, 22 mm, 39 mm, 60 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.