CEPISTAR zahradní nůžky pro roubování a ořezávání

19 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

Original price was: 775 Kč.Current price is: 699 Kč.(-10%)

Vyberte množství:

1x 699 / kus
Nejpopulárnější
2x 599 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 549 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Také chcete udržet rovnováhu mezi růstem a úrodností vašich ovocných dřevin? Víte, že pro to je důležité ideální prořezávání větví? Pak potřebujete Cepistar, nůžky na roubování a ořezávání větví vhodné pro roubování všech druhů sazenic, ovocných stromků, okrasných keřů, květin a vinné révy. Se speciálními nůžkami ušetříte spoustu energie a času a rouby budou dokonale přiléhat.

  • Možnost tří řezů (typ Ω, typ V nebo typ U) umožňuje různé výřezy roubu. Tři typy řezů poskytují nejlepší volbu pro váš úspěch.
  • Umožňují jednoduché a rychlé použití.
  • Roubování se provádí bezpečně. Jsou určené k použití v ovocných sadech i mimo ně.
  • Také jsou vhodné pro začátečníky, protože roubování je velmi jednoduché.
  • Nůžky Cepistar mají dlouhou životnost a jsou nepostradatelné pro úspěšné roubování.
 • Typy čepelí: možnost 3 různých čepelí, typ Ω, typ V nebo typ U
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NŮŽKY CEPISTAR PRO 100% ÚSPĚCH ROUBOVÁNÍ!

Tato inovativní a všestranná pomůcka umožňuje velmi pohodlné řezávání. Roubovací nůžky jsou jedinečným a všestranným nářadím pro ruční roubování vyvinutým pro snazší a preciznější řezání různých tvarů roubů.

MŮŽEME POUŽÍVÁNÍM CEPISTARU ZVÝŠIT SVOU ÚRODU?

Roubovací nůžky Cepistar na stromy se postarají o dokonalý řez roubu a dokonalé naroubování dřevin. Správným řezem ovocných stromů můžeme zvýšit úrodu ovoce a pochutnávat si na něm během podzimních a zimních dnů.

UMOŽŇUJÍ JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ POUŽITÍ

Možnost tří řezů (typ Ω, typ V nebo typ U) umožňuje různé výřezy roubu. Tři typy řezů poskytují nejlepší volbu pro váš úspěch.

Další informace

 • možnost 3 různých čepelí, typ Ω, typ V nebo typ U

 • plastová rukojeť a nerezavějící ocel

 • 1x nůžky, 3x čepel, 1x šroub

 • černo-oranžová

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.