ChristmasLights, sváteční osvětlení, které můžete ovládat pomocí svého chytrého telefonu

18 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

Original price was: 799 Kč.Current price is: 619 Kč.(-23%)

Vyberte množství:

1x 619 / kus
Nejpopulárnější
2x 529 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 469 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 19 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chytrá sváteční osvětlení vám umožní nastavit barvy světel podle vašeho přání přímo na vašem chytrém telefonu a vytvořit opravdovou pohádkovou atmosféru! Jednoduše zapojte světla do USB zásuvky a připojte je k telefonu pomocí bezplatné aplikace!

  • Dokonalá dekorace
  • Snadné použití
  • Vodotěsné
  • Vnější a vnitřní použití
  • Ovládání pomocí chytrého telefonu
  • Délka: 10m (100 smyček)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PERFEKTNÍ VÁNOČNÍ STROM

Chytrá sváteční osvětlení vám umožní nastavit různé osvětlovací efekty pomocí vašeho chytrého telefonu! Upravte barvy světel podle svého výběru a vytvořte opravdovou pohádkovou atmosféru!

PAMĚŤOVÁ OSVĚTLENÍ

Nastavte světelné efekty a barvy pomocí telefonu! Jednoduše zapojte světla do USB zásuvky a připojte je k telefonu pomocí aplikace! Aplikace funguje na všech telefonech! (Google Play nebo iOS App Store)

VNITŘNÍ A VENKOVNÍ POUŽITÍ

ChristmasLights jsou vodotěsné a vhodné pro vnitřní a venkovní použití! Můžete také nastavit časovač, který vám zapne a vypne světla podle vašeho přání!

Další informace

  • 10m (100 smyček)

  • Pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem (funguje na všech telefonech, stáhněte si aplikaci z Google Play nebo iOS App Store).

  • Jednoduše zapojte do USB zásuvky.

  • Vodotěsné, vhodné pro vnitřní a venkovní použití.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.