ChromeArt, pero, které vytváří zrcadlový efekt (3 kusy)

13 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

Original price was: 779 Kč.Current price is: 659 Kč.(-15%)

Vyberte množství:

1x 659 / kus
Nejpopulárnější
2x 559 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 499 / kus Ušetřete 480 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pero pomáhá zpestřit součástky do auta, brýle, obuv a další příslušenství. Pero je vysoce kvalitní, protože klouže po povrchu bez zastavení a rovnoměrně se nanáší úžasnou zrcadlovou náplní.

  • Poskytuje příjemné a snadné psaní
  • Pero vhodné pro vytváření téměř na jakémkoli povrchu
  • Náplň, která nevybledne a je odolná vůči vnějším vlivům
  • Trvalý reflexní efekt na rozjasnění kol automobilů
  • Pero vhodné jako dárek
  • Snadné použití
  • Balení obsahuje: 3x pero s reflexní náplní
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PERO SE STŘÍBRNO-CHROMOVOU NÁPLNÍ PRO UMĚLCŮ

Pero pomáhá zpestřit součástky do auta, brýle, obuv a další příslušenství. Pero je vysoce kvalitní, protože klouže po povrchu bez zastavení a rovnoměrně se nanáší úžasnou zrcadlovou náplní.

Výrazný zrcadlový efekt

Chromová náplň při aplikaci vyčaruje zrcadlový efekt. Pomocí pera si můžete spstriť šálek na kávu, zkrášlit školní sešit nebo vytvořit nový detail na svém autě.

Široké využití

Pero je vhodné na obuv, sklo, železo, plast, kámen, auto a dokonce i na keramiku! Velikost obyčejného pera umožňuje jeho použití v práci, ve škole nebo na vysoké škole.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Vera T. 36 min ·
Pro mě je skvělé, protože pracuji jako designérka a používám ho každý den. Píše hladce na všech podkladech, nezanechává barvu a efekt náplně nevybledne. Pero je takové, jaké má být, ale tady je výhodnější 😉. Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Petr N. 17 min ·
Pokud jde o auto, je to podle mých představ, akorát jsem chtěl dát obarvit disky, ale protože tato barva není trvalá, raději použiji 2 náplně těchto fixů. Projdu s nimi disky jednou za rok a hodně ušetřím. Comment's image
Komentář Sdílet
(12)
Michaela C. 16 min ·
Naše nedávno prošla z vaší vodní podložky na kreslení na papír. Musím říci, že kresby se každým dnem zlepšují, nejraději tvoří pomocí tohoto zrcadlového pera. Říká, že je všechno tak krásné, když to září, haha. Comment's image
Komentář Sdílet
(12)

Další informace

  • 3x pero s reflexní náplní

  • reflexní stříbrno-chromová barva

  • 0.7 mm, 1 mm, 3 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.