GardenClean, snadno ovládatelná efektivní pomůcka na odstraňování plevele pro dokonale upravenou zahradu

46 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 1.328 Kč.Current price is: 664 Kč.(-50%)

Vyberte množství:

1x 664 / kus
Nejpopulárnější
2x 584 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 532 / kus Ušetřete 396 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Jednoduchá, ale velmi efektivní pomůcka, která funguje na stejném principu jako mop. Umístěte ji na mezery nebo trhliny, které jsou zarostlé plevelem na vašem dvoře a začněte vytrhávat. Technologie pomůcky vystrčí háčky pod plevel a vytáhněte ji is kořenem! Je ideální na příjezdové cesty, chodníky, terasy a jiné povrchy obrostlé plevelem.

  • Odstraňuje plevel kdekoliv
  • Již se nemusíte více ohýbat
  • Upravená zahrada bez potřeby chemikálií
  • Nastavitelný nástavec se přizpůsobí jakékoliv rukojeti (rukojeť není součástí)
  • Vyrobeno z odolné nerezavějící oceli
  • Balení obsahuje: 1x odstraňovač plevele GardenClean (bez rukojeti)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Rychlé odstranění plevele za pár minut
Potřebujete ihned odstranit plevel z příjezdové cesty a terasy kvůli zahradní párty? GardenClean vám umožní odstranit plevel za pár minut. Po vytržení plevele ji jednoduše zameťte s koštětem a váš dvorek bude oficiálně zbaven plevele ve velmi krátkém čase.
Už více nemusíte klečet nebo se ohýbat
Už žádné klečení nebo ohýbání se, kvůli vytrhávání plevele. Už žádné zablácené ruky nebo špinavé oblečení. GardenClean je pohodlný a jednoduchý na používání, můžete připojit rukojeť ideální k vaší výšce. Takže ji může používat každý, od dětí až po dospělé. Vaše dny na kolenou mohou být oficiálně ukončené!
Nastavitelný nástavec se přizpůsobí jakékoliv rukojeti
Nástavec na odstraňování plevele je nastavitelný, můžete ho snadno připojit k libovolné rukojeti (rukojeť není součástí balení), kterou chcete. GardenClean je skvělý pomocník pro celou rodinu! Nyní můžete trávit méně času odstraňováním plevele a více času prováděním aktivit, které vás baví.

Další informace

  • 1x odstraňovač plevele GardenClean (bez rukojeti)

  • nerezavějící ocel + ABS

  • 400 g

  • připevněte libovolnou rukojeť nebo tyč požadované délky a zajistěte ji pomocí přiložených šroubů.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.