Hadry, další hadříky na mop (2 kusy)

10 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

514 (-25%)

Vyberte množství:

1x 514 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 150 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 375 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pořiďte si čisticí utěrky navíc a mějte vždy po ruce zásobu! Každý hadřík navíc se hodí, protože každý můžete použít k jiným účelům – máte jeden na podlahu, jeden na okna, jeden na auto atd.

  • Čištění různých povrchů – podlahy, stropu, oken, žaluzií, auta
  • Utěrky jsou vhodné pro mokré i suché čištění
  • Materiál, který dobře absorbuje vodu
  • Mikrovlákna pro jemné a zároveň důkladné čištění
  • Balíček obsahuje: 2x další hadřík na koště
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 2x další hadřík na koště

  • mikrovlákno

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.