Čepice s UV ochranou, CoolHat

30 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

Original price was: 679 Kč.Current price is: 499 Kč.(-27%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 429 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Konečně krásné slunečné dny, léto je tady! Nejlepší je trávit co nejvíce času na slunci, nesmíme však zapomínat ani na UV ochranu před zářením, kterou dokonale zajišťuje klobouk UV CoolHat, který je vyroben ze speciálních vzdušných materiálů, které vás chrání před zářením a příjemně ochlazují.

 • 99% UV ochrana
 • Odráží 80% tepla
 • Speciální chladící materiál
 • Vojenská technologie
 • Flexibilní
 • Unisex
 • Barva: béžová
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NEBEZPEČÍ SLUNCE

NEVARNOSTI SONCA
Neizpodbitno je, da je sonce zdravo pa vendar je tudi nevarno. Od Sonca do nas prodrejo infrardeči žarki in del te energije v obliki ultravijoličnih (UV) valov. UV žarki poškodujejo osnovne gradbene elemente v koži - celice, tudi dele DNK. Nekatere poškodovane celice se obnovijo, nekatere odmrejo, nekatere pa se poškodujejo, spremenijo, telo nad njimi izgubi kontrolo, rezultat pa je razmnoževanje celic, kar lahko privede do rakastega obolenja. Zaradi teh dejstev je izrednega pomena, da se ustrezno zaščitimo pred škodljivimi vplivi sončnih žarkov. Klobuk zaradi površinske Je nepopiratelné, že je slunce zdravé, ale je také nebezpečné. Ze Slunce do nás pronikají infračervené paprsky a část té energie ve formě ultrafialových (UV) vln. UV paprsky poškozují základní stavební prvky v pokožce - buňky, dokonce i části DNA. Některé poškozené buňky se regenerují, některé odumírají a některé jsou poškozeny, změněny, tělo nad nimi ztrácí kontrolu a výsledkem je buněčná proliferace, která může vést k rakovině. Z tohoto důvodu je mimořádně důležité přiměřeně se chránit před škodlivými účinky slunečních paprsků. Díky povrchové úpravě klobouk blokuje 99% škodlivých UV paprsků a odráží 80% tepla, čímž chrání a zároveň chladí.

CHRÁNÍ A CHLADÍ

Klobouk je vyroben z lehkých a vzdušných materiálů používaných armádou, sportovci a záchranáři. Vnější povrch je pokryt speciálním materiálem odolným proti UV záření, který odráží paprsky, takže pocit tepla je až o 80% menší. Do klobouku nalijte trochu vody, zevnitř ji vsákne speciální nátěr, díky kterému se voda pomalu, bez kapání, během nošení odpaří. Budete se dlouho cítit svěže a chráněny.

Další informace

 • béžová

 • muže a ženy

 • povrchová úprava blokuje 99% škodlivých UV paprsků a odráží 80% tepla

 • chrání a zároveň chladí

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.