CraftTool, nástroj na řezání, gravírování a navrhování složitých grafických tvarů

33 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 680 Kč.Current price is: 559 Kč.(-18%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 475 / kus Ušetřete 168 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Od vyřezávání po vytváření sofistikovaných architektonických forem, náš nástroj CraftTool zvládne všechno! Jednoduché, ale přesné použití, podporuje inovativní nápady a dává jim život. Má speciální tvar, který vám umožní silný úchop bez uklouznutí a poškození při práci.

 • Přesné vytváření
 • Široká použitelnost
 • 360-stupňové otáčení
 • Ergonomický tvar
 • Žádné klouzání v ruce
 • Vhodné pro nejmenší
 • Jednoduché ovládání
 • Dlouhá životnost
 • Balíček obsahuje: 1x nástroj na tvorbu
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VYNIKAJÍCÍ ZAŘÍZENÍ NA BEZPEČNÉ TVOŘENÍ

Od vyřezávání po vytváření sofistikovaných architektonických forem, náš nástroj CraftTool zvládne všechno! Je lehký, ale přesný, podporuje inovativní nápady a dává jim život. Má speciální tvar, který vám umožní silný úchop bez uklouznutí a poškození při práci.

Víceúčelové použití

Náš nástroj je užitečný v mnoha oblastech tvorby, od řezání papíru až po grafický design. Široké spektrum použití jej činí použitelným na každém kroku.

Bezpečné použití

Na rozdíl od většiny ostatních řemeslných nástrojů vám náš nástroj neporézní ruku, takže je vhodný i pro nejmenší výtvarníky.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Richard L. 47 min ·
Výrobek je v pořádku, dodání je poměrně rychlé.
Komentář Sdílet
(10)
Drahomira P. 47 min ·
Moje dcera to má strašně ráda! Už má celou místnost olepené papíry a tvary koláží! Comment's image
Komentář Sdílet
(14)
Vladka K. 26 min ·
Je vhodný i pro praváky i leváky?
Komentář Sdílet
(16)
Eva N. 34 min ·
S pomocí tohoto výrobku jsem konečně začala vyřezávat mandaly, na FB se každému moje finální umění líbí! Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Petr N. 47 min ·
Jak grafický designér mohu říci, že věc je skvělá. Když si něco neumím představit na počítači, jednoduše to vezmu do rukou a začnu vytvářet buď z vinylu, nebo papíru. O pár hodin je projekt hotový naplno. Comment's image
Komentář Sdílet
(4)

Další informace

 • 1x nástroj na tvorbu

 • řezání vinylu, papíru, lepenky …

 • modrá

 • rukojeť: plast, hrot: nerezavějící ocel

 • 20.6 x 15 x 1.8 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.