CutStar, kuchyňské nůžky na potraviny

50 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

Original price was: 689 Kč.Current price is: 509 Kč.(-26%)

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nebaví vás zdlouhavé krájení a sekání potravin? Napadlo vás někdy, že by mohlo existovat něco lepšího a rychlejšího než krájení nožem? Cutstar, kuchyňské nůžky na potraviny s inovativním designem kombinují nůž a prkénko v jediném kuchyňském nástroji ve tvaru nůžek. Cutstar se stane nepostradatelným doplňkem, protože je velmi praktický a užitečný při vaření.

  • Umožňuje přesné krájení a sekání různých druhů potravin.
  • Spojuje několik funkcí v jediném zařízení – nůž a prkénko na krájení.
  • Snadno a rychle nakrájíte všechny druhy zeleniny, bylinek, ovoce, masa, chleba,…
  • Bezpečnostní zámek zabraňuje případným nehodám.
  • Praktické použití a snadné čištění.
  • V sadě: 1x kuchyňské nůžky Cutstar
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

CUTSTAR PROMĚNÍ KRÁJENÍ V ZÁBAVNOU PRÁCI V KUCHYNI!

S tímto inovativním a všestranným nástrojem je krájení a sekání velmi pohodlné. Výsledkem budou pěkné a rovnoměrné kousky jakéhokoli druhu potravin, ať už jde o salát, klobásu nebo banán. Umožňuje také přímé krájení přímo do pokrmu během vaření. Součástí výrobku je také bezpečnostní uzávěr, který zabraňuje případnému pořezání.

PROČ JSOU NOŽE CUTSTAR NEPOSTRADATELNÉ V KAŽDÉ KUCHYNI?

Díky kombinaci nerezové čepele ostré jako břitva a krájecího prkénka bude krájení a sekání potravin rychlé a snadné, protože během okamžiku naseká a nakrájí všechny druhy potravin. Nůž a prkénko jsou v kuchyni nejlepšími přáteli, takže kuchyňské nůžky Cutstar jsou ideálním a nezbytným doplňkem každé moderní kuchyně.

Další informace

  • 1x kuchyňské nůžky Cutstar

  • lze mýt v myčce

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.