DiamondBruss, diamantový vrták

34 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Máte špatnou náladu, protože vaše vrtáky jsou úplně opotřebované? Vyhněte se nákladům na nákup nových pomocí této originální brusky DiamondBruss, která rozmělní vaše vrtáky na zcela nové. Diamantová hlava rychle a snadno obnoví ostrost vrtáků, což vám ušetří čas, peníze a problémy při nákupu nových.

  • Rychlé a snadné broušení
  • Diamantová hlava vydrží dlouho
  • Vhodný pro různé velikosti vrtáků
  • Kvalita testována a potvrzena
  • Pro vrtáky: 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
BEZPEČNOST A ÚSPORA PENĚZ
Pravidelní uživatelé vrtaček doma nebo v práci znají důležitost ostrých nástrojů. Používání teplého příslušenství prodlužuje pracovní dobu, zatěžuje elektrickou vrtačku a uživatele a může být potenciálně nebezpečné v důsledku uklouznutí a zvýšeného tlaku, který musí být vyvíjen. Dalším důležitým faktorem jsou samozřejmě náklady na nákup nových vrtáků. Jedná se o skvělou volbu, pokud jde o cenu, protože jsou nezbytné pro to, abychom mohli vůbec provádět průmyslové montážní práce. Schopnost rychle obnovit kvalitu spirálových vrtáků je velká úspora!
POSTUP PRO BROUŠENÍ
Nasaďte brusnou hlavu DiamondBruss na šroubovák a vložte vrták, který chcete brousit, do držáku vrtáku. Můžete brousit vrtáky různých rozměrů: 2 mm až 5 mm; 5 mm až 8 mm a 8 mm až 12,5 mm. Zapněte vrtačku a počkejte alespoň dvě sekundy, než bude mít plný výkon (mezi 2000 a 3500 ot/min). Pomalu protlačte vrták přes cívku proti brusnému kameni, udržujte konstantní směr broušení a tah by neměl být příliš silný. Po broušení jedné strany vrtáku postup zopakujte na druhé straně. Při výměně brousicí strany vychladněte vrták ve vodě po dobu 5 minut. Pokud je vrták extrémně opotřebovaný, můžete tento proces opakovat několikrát.

Další informace

  • 2mm-5mm; 5mm-8mm in 8mm-12,5mm

  • plastový a diamantový brusný kámen

  • s výkonem mezi 2000 a 3500 ot/min

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.