DiamondMirror, zrcadlové nálepky ve tvaru diamantu, které rozzáří a osvětlí každou místnost (32 ks)

21 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

569 (-23%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pomocí zrcadlových samolepek DiamondMirror nebude žádná místnost slabě osvětlená nebo nezajímavá, můžete je umístit kdekoliv, na dřevěný, skleněný nebo plastový povrch! Krásné reflexní nálepky si budete moci nainstalovat do koupelny, ložnice nebo dokonce na chodbu.

 • Rozjasněte a osvětlete každou místnost
 • Mimořádně silné samolepky
 • Jednoduchá instalace na většinu podkladů
 • Široká škála aplikací
 • Snadná údržba
 • Dlouhá životnost
 • Balení obsahuje: 32 x zrcadlová nálepka (50 x 100 cm)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Světlé, atraktivní prostory

Pokud místnost nemá dostatek světla, působí pochmurné, což ovlivňuje náladu a celkovou pohodu všech. Hosté a vy budete určitě uvolněnější a veselejší v barevném, charismatickém prostoru, který vykouzlí naše nálepky.

Široká škála použití

Samolepky přijdou vhod v koupelně pro perfektní make-up a upravený účes, na chodbě pro perfektní výběr oblečení a obuvi a v obývacím pokoji pro lepší osvětlení.

Snadné použití

Samolepky jsou samolepicí, mohou být umístěny na většinu podkladů, jako jsou strop, plast, stěny, dlaždice, sklo, dřevo a dokonce i tapety!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jaroslav K. 43 min ·
Líbí se mi to, když vejdete vchodovými dveřmi, přesně tyto nálepky jsou nalepené na zdi v kombinaci s vašimi tapetami 3DBrickWall. Je to opravdu pěkné a když vás už omrzí, vyměníte je, koupíme určitě další. Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Irena K. 32 min ·
doručili jste je rychle, přijdete je i nalepit? Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Vladka K. 16 min ·
Úžasné, jak pár zrcadel změní celou atmosféru prostoru. Jsem příjemně překvapená, zasloužíte si pochvalu. Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Jiri C. 17 min ·
Ve sklepě jsme si s kamarády udělali skutečnou Man-Cave haha. Uvnitř máš vše od baru, gauče, kulečníku až po stolní fotbal! Vaše nálepky dodávají prostoru doslova klubový efekt. Disco, disco, party, party
Komentář Sdílet
(8)
Radek Č. 40 min ·
Výborně drží na stěně, i když je trochu hrbolatá, nálepkám dávám 4/5.
Komentář Sdílet
(4)

Další informace

 • 32 x zrcadlová nálepka (50 x 100 cm)

 • stříbrná

 • zrcadlový akryl

 • nálepky mají na spodní straně samolepicí povrch, který je chráněn ochrannou fólií. Odstraňte ochrannou fólii a nálepku umístěte na jakýkoli rovný, hladký a čistý povrch. Druhá ochranná fólie je na vrchní straně nálepek, odstraňte ji a DiamondMirror zazáří ve své plné kráse.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.