DoorLED, diskrétní LED světla pro interiér skříně

29 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

469 (-27%)

Vyberte množství:

1x 469 / kus
Nejpopulárnější
2x 399 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 330 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 5 lidí si právě prohlíží tento produkt

Osvětlete interiér svých skříní pomocí inovativních LED svítidel DoorLED! Světla se snadno přišroubují na závěsy dveří a rozsvítí se při každém otevření dveří skříně! Skoncujte s hledáním svých věcí v tmavých skříních díky diskrétním lampičkám DoorLED!

  • Inovativní a diskrétní design
  • Rozsvícení při otevření dveří
  • Jednoduchá instalace na dveřní závěsy
  • Výkonné a odolné žárovky LED
  • Vhodné pro všechny typy dveří šatních skříní
  • V sadě: 2x DoorLED lampa
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

OTEVŘETE DVÍŘKA SKŘÍŇKY SE SVĚTLEM!

Inovativní LED svítidla DoorLED se aktivují otevřením dveří jakékoliv skříňky. Výkonné a úsporné LED žárovky osvětlují vnitřní prostor skříně a okamžitě vám usnadní hledání toho, co hledáte! Nepostradatelná pomůcka pro všechny šatní, kuchyňské nebo sklepní skříně - stačí je nainstalovat a snížíte si práci při každém otevření skříně!

DISKRÉTNÍ DESIGN

Svítidla DoorLED se snadno instalují na stávající závěsy dveří. Jsou navrženy tak, že jsou prakticky nepostřehnutelné, ale při otevírání dveří dělají rozdíl! Silné osvětlení každé šatní skříně. Pomohou vám s hledáním a uspořádáním vašich věcí.

Další informace

  • 2x DoorLED lampa

  • přišroubování na dveřní závěsy

  • není součástí dodávky. Pro funkci každé lampy je zapotřebí 1x 23A 12V baterie.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.