EasyFill, nástavce pro snadné a přesné nanášení silikonu

37 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

494 

Vyberte množství:

1x 494 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 110 
Nejlepší cena
3x 384 / kus Ušetřete 330 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nástavce pro přesné nanášení silikonové hmoty, pro dokonalé utěsnění všech okrajových spojů na stěnách a podlahách. Tři nástavce různých rozměrů EasyFill jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který se snadno čistí ze zbytků silikonu a je odolný proti opotřebení. Přesně a profesionálně nanášejte silikon do koupelny, kuchyně, oken, dveří, spár, mezer a jiných otvorů.

  • Snadné použití
  • Rovnoměrné a přesné nanášení
  • 3 různé rozměry
  • GRÁTIS dostanete ještě odstraňovač silikonu a uzávěr na tubu
  • Speciální materiál odolný proti opotřebení
  • Široký rozsah použití
  • V balení: 3 různé nástavce, GRÁTIS odstraňovač silikonu, GRÁTIS uzávěr na tubu
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PŘESNÉ SILIKONOVÁNÍ
Pro přesné a kvalitní silikonování spár v koupelně potřebujeme klidnou a zkušenou ruku. Dobře utěsněné spoje zabraňují hromadění vlhkosti, plísní a jejich pronikání mezi štěrbiny koupelnových prvků a dlaždic. Na nádobě se silikonovou těsnicí hmotou již obvykle bývá aplikátor, avšak pro pěkný a hladký povrch spoje musíme silikon vyhladit rukou nebo zaobleným nástrojem. S tím vzniká nepořádek, a spáry nikdy nejsou rovné a hladké.S našimi nástavci uděláte tuto práci rychle a profesionálně, už žádný nepořádek a drsné spáry.
POUŽITÍ
Balení obsahuje nástavce třech různých průměrů a délek pro různé kouty a hloubky spár. Nejprve starý silikon odstraníte s odstraňovačem silikonu, který Vám bezplatně podaříme! Nástavec jednoduše připevníme na aplikační kužel a už jsme připraveni na nanášení silikonu. Otočte hlavu nástavce tak, aby byl silikonový otvor na spodní straně a začněte s vytlačováním. S pomalým a rovnoměrným pohybem vytiskněte silikon, a nástavec ho pěkně rozdělí po povrchu, jako kdyby ho nanesl zkušený odborník. Po dokončení práce počkejte, až silikon v nástavci zaschne, a pak ho jednoduše vytáhněte rukou. Silikon pak na těsno uzavřete s uzávěrem, který také dostanete grátis v balíčku!
TRVANLIVOST
Nástavce jsou vyrobeny ze speciálního materiálu na který se nelepí silikon, proto je čištění a nanášení rychlé a jednoduché. Pevná guma nástavce zaručuje dlouhodobé a kvalitní používání. Nástavce budete používat po dlouhou dobu za těsnění různých míst v koupelně, kuchyni, dveřích, oknech, umyvadlech, spárách a jiných mezerách, kde si přejete silikonové těsnění.

Další informace

  • 3 různé nástavce, GRÁTIS odstraňovač silikonu, GRÁTIS uzávěr na tubu

  • D (délka) 85 mm; R (průměr) 6,5 mm / D (délka) 83 mm; R (průměr) 10 mm / D (délka) 80 mm; R (průměr) 13 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.