FidgetPopit, společenská hra na trénování logického myšlení

35 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

499 (-17%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 425 / kus Ušetřete 148 
Nejlepší cena
3x 375 / kus Ušetřete 372 
14-denní možnost vrácení 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Jste fanouškem praskání bublin na ochranné fólií? Pak si zamilujete naši antistresovou hru, která je všestranná a vhodná pro všechny generace. FidgetPopit je možné hrát sám nebo v kruhu blízkých a přátel.

  • Hra na posílení logického myšlení
  • Redukuje stres
  • Můžete používat sami nebo s přáteli
  • Doporučené pro děti od 5 let
  • Bezpečné a kvalitní materiály
  • Skvělá zábava pro staré i mladé
  • Balení obsahuje: 1x společenská hra FidgetPopit
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Jste fanouškem praskání bublin na ochranné fólií? Pak si zamilujete tuto antistresovou hru, kterou je možné používat opakovaně.

Hra pro jednoho nebo společenská hra

FidgetPopit je všestranná hra vhodná pro všechny generace! Můžete se hrát sami nebo s blízkými a přáteli. Praskajte bubliny, zahrajte si různé hry nebo to použijte jako frisbee - možností je nepočítaně!

Jednoduchá pravidla hry

Pravidla hry jsou jednoduchá: 2 hráči se střídají, každý může stisknout libovolný počet bublin v jedné linii. Hráč, který bude muset stisknout poslední bublinu, přehrává. Otočte desku a můžete začít novou hru.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Drahomira P. 49 min ·
Děti mě celý měsíc prosili, abych jim koupila tuto hru, a když jsem uviděl vaši reklamu, ihned jsem ji objednala. Nepotřebuji vysvětlovat, jaká radost to byla doma! 😊
Komentář Sdílet
(16)
Karel N. 41 min ·
Děti konečně pustili telefony z rukou !!! 😊 Zajímavá hra ...
Komentář Sdílet
(13)
Eva N. 48 min ·
Objednala jsem tuto hru pro svou vnučku a byla velmi šťastná!
Komentář Sdílet
(12)
Tomaš H. 37 min ·
Syn řekl, že je jediný ve třídě, který ještě nemá tento fidget. Slitoval jsem se and ním, a jeden jsem od vás objednal ... ano, nikdy jsem neviděl takovou radost hehe! 😊
Komentář Sdílet
(7)
Marie M. 21 min ·
Když jsem dala tuto hračku svému vnukovi, řekl, že jsem "nejlepší babička na světě" 😊😊
Komentář Sdílet
(16)

Další informace

  • 1x společenská hra FidgetPopit

  • Barva je vybrána náhodně

  • silikón

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.